Čechie Tuklaty B - Úsvit Kořenice 7:2 (5:1)

Sestava: Bazal D. (B) – Procházka Vr. ml. (61. Stejskal) – Kuneš – Lysý (65. Dvořák) – Pytloun – Hlavatý – Vyhnal Jiří – Procházka M. - Blaščok – Procházka Vl. (61. Lauber L.) – Lachman V.

Nejlepší hráč: celý tým

No, o co radostněji se to píše……

Juniorka nastoupila proti Kořenicím, které mají po prvním kole na kontě výhru proti Nučicím. Obával jsem se, co tedy máme čekat, zejména když Juniorka opět nastoupila v poslepované sestavě a ještě k tomu na závěr velice úspěšného víkendu, ve kterém nejprve vyhrálo doma Ácko proti Libodřicím, následně Rebelky porazily doma v přípravě SK Baník Sokolov a starší žáci přehráli Červené Pečky 5:4.

Samozřejmě, ale ani B tým nechtěl zklamat pěknou nedělní návštěvu. Od úvodu jsme byli aktivnějším týmem. Dařilo se nám získat míče ve středu pole rozehrávat je po rychlých krajních záložnících. Nicméně první úder přišel ze středu. Skóre otevřel Pavel Hlavatý již v 19‘.

Následně se hostím zranil po nešťastném střetu kapitán a muselo dojít k jedinému a tedy i poslednímu možnému střídání v týmu Kořenic.

O chvilku později překonala brankáře hostí domácí ikona Vladimír Procházka, snad hlavou nebo čím – 2:0.

V další minutce přilepil číslovku 3 na tabuli skóre domácích opět Pavel Hlavatý a vypadalo to, že se ze zápasu stanou dostihy domácích střelců. Avšak i hosté dokázali pozlobit, zejména rychlý útočník Palermo občas provětral naše jinak vynikajícně hrající beky.

Do poločasu ještě přidal svůj druhý gól, po přesném centru Michala Procházky, Vladimír Procházka. Domácí poločasový účet pak uzavřel dobře hrající Michal Procházka, který obstřelil brankáře hostí ze samostatného průniku 5:0.

Hostům se podařilo ještě korigovat výsledek gólem do šatny, když se trefil Domenico Palermo.

Do druhého poločasu nastoupila Juniorka vlažněji, spíš v udržovacím tempu. Také se otevřel prostor pro hostující hráče, kteří více pronikali k naší brance.

Nicméně to byli opět domácí, kterým se podařilo skórovat. Nejprve důrazný Vojta Lachman 6:1, na což ještě stihl soupeř reagovat - 6:2 a následně skóre zápasu uzavírající Lukáš Blaščok - 7:2.

Musím kluky pochválit za výborný a hlavně týmový výkon, za který si určitě výhru zasloužili.

Snad ještě dodám, že Kořenice opět předvedly statečný a hlavně férový výkon, za což jim patří také uznání a dík.

Příště nás čeká v sobotu od 17h zápas ve Kšelech, které porazily v tomto kole venku Nučice. Tedy žádný lehký zápas….