Juniorka nebodovala

TJ Ždánice - Čechie Tuklaty B 3:1 (1:1)

Sestava: Bazal D. (B) – Kuneš – Vyhnal – Dvořák – Procházka D. – Hlavatý – Růžička – Mazur – Pytloun – Lachman V. – Procházka Vl. – Pacovský – Bajtler

Nejlepší hráč:

Poprvé se i v naší soutěži může hrát hokejovým střídáním. Zejména pro nás to je, nebo alespoň mělo být, určitou úlevou. Většina hráčů to spíš uvítala.

Je ale smutné, když toho v podstatě nemůžeme využít. Na lavičce zůstal jediný střídající hráč, takže Juniorka musela od úvodního hvizdu rozložit síly na celý zápas.

I když nás soupeř tlačil, podařilo se nám dokonale zaskočit jeho obranu, když po pasu zakončoval u tyčky chytře číhající Vojta Lachman – 18. – 0:1.

Ždánice byly na sezónu fyzicky o poznání lépe připravené a jak známo, dovedou dobře využít své malé hřiště. Juniorka víceméně bránila. Naštěstí pro nás soupeř nevyužil několika 100% šancí, až ve 33. minutě se podařilo Ždánicím srovnat a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas jsme se snažili hrát na brejky, ale zejména po levé straně Ždánice neustále hrozily. Bohužel se nám v cca 60. minutě zranil David Bazal a na lavičce tím pádem nezůstal již nikdo na střídání. Do brány se postavil z útoku Vláďa Procházka. Soupeř z rychle rozehraného rohu překvapil celou naší obranu, která v té chvíli v podstatě ještě nehrála a překlopil vedení na svou stranu. O deset minut později ještě zvýšil svůj náskok na 3:1, když udeřil do naprosto odkrytého křídla.

Juniorka sice snížila gólem Pavla Mazura, ale pro údajný offside nebyla branka uznána. Škoda, bylo by ještě o co hrát…. Na svědomí domácího pomezního bych v tu chvíli nesázel. Nicméně Ždánice byly od začátku lepším celkem a zaslouženě vyhrály.

Ze Ždánic si tak neodvážíme ani bod.

Pevně doufám, že v domácím utkání proti Libodřicím se již sejdeme v početnější sestavě a budeme bojovat o všechny tři bodě.