10. kolo

Podlipan Kšely - Čechie Tuklaty B 3:1 (2:1)

Sestava: Lachman J. (B) – Stejskal – Lysý – Matthey – Dvořák - Mazur – Dolejš (65. Fořt) -  Košťál – Kuneš - Hlávka - Lachman V.

Nejlepší hráč: Vojta Lachman

Béčko jelo do Kšel se sestavou, o které by se dalo říct s přehledem „co dům dal“. Vinou zranění a hned několika omluvenek nebylo kde brát a juniorka musela odjíždět v zatím nejokleštěnější sestavě. A je nutné připomenout, že i tato sestava nebyla zdaleka fit. Vojtu trápil nedoléčený stehenní sval, Jirku Dolejše koleno, Tom Kuneš také nebyl stoprocentně fit. K tomu se ještě lehce zranil v průběhu utkání Pavel Lysý.

I přes všechny tyto peripetie jsme se nevzdali boje o body. Naše naděje schladil úvodní gól soupeře už v 9’ a zdálo se, že utkání nabere hned od začátku špatný směr.

Naštěstí se hned o minutu později povedlo srovnat našemu kapitánovi Vojtovi Lachmanovi, který krásnou střelou z voleje pod víko nedal domácímu brankaři sebemenší šanci.

Hra se následně přelévala z jedné strany na druhou, ale mírná převaha byla přeci jen na straně Kšel. To bohužel vedlo v trochu nešťastnou branku krátce před poločasem. Do šaten se šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Druhá půle nenabídla moc pohledný fotbal a zejména z naší strany se jednalo více o trápení se se zraněním než o hru. I proto inkasovala zdecimovaná juniorka ještě jednou a ze Kšel si odvážíme prohru 3:1. Vyšší porážce zabránil snad jen opět výborně chytající Honza Lachman.

Musím pochválit všechny kluky, že hráli se zaťatými zuby a často na úkor léčby nějakého zranění a únavy. Útěchou nám alespoň může být fakt, že áčko vyhrálo i díky zapůjčenému Kristiánovi.

O víkendu doma přivítáme Kořenice a doufám, že budeme sbírat body.