10. kolo

Sokol Horní Kruty - Čechie Tuklaty B 2:3p (2:2)

Sestava: Bazal (B) – Stejskal – Bouda – Lysý (83. Lachman Jar.) – Pacovský – (46. Mazur) – Růžička – Hlavatý – Halgaš – Kassa – Lachman – Procházka Vl. (68. Procházka M.)

Nejlepší hráč: Lachman J., Hlavatý, Bazal

Juniorka se po tragickém výkonu v Nučicích sešla v solidní sestavě, nicméně prohra z Nučic ještě byla v našich hlavách.

Začali jsme jako vždy útočně, a i proto šla Čechie do rychlého vedení, když Vojta ve 2. minutě v pádu stačil nakopnout míč z dobrých 15 metrů přímo do vinglu.

Nebyla by to ale Juniorka, aby nechala diváky chladnými. V záloze propadl vysunutý Pacovský a soupeřova útočníka již nestihl doběhnout. Ten sám proti brankáři nezaváhal a již ve 4. minutě srovnal na 1:1.

Hra se přelévala nahoru a dolu a byla to znovu Juniorka, která strhla vedení na svojí stranu. V 7. minutě po křížném přízemním pasu proměnil nádhernou střelou Halgaš a šli jsme opět do vedení.

Běžela 10. minuta a opět nehlídaný soupeřův útočník zakončoval, když se k němu odrazil míč a mohl tak doklepnout takřka do prázdné brány.

Vypadalo to, že to budou hezké gólové dostihy. V podstatě ale desátou minutou skončil zápas, protože se již skóre nezměnilo. Šance byly na obou stranách, nicméně výborně chytající Bazi do svojí svatyně nic dalšího nepustil a nám se také nepodařilo zakončit.

O vítězi tak rozhodly penalty, ve kterých byla úspěšnější Juniorka a odvezla si z Horních Krut dva body.

Páca

11. kolo

Čechie Tuklaty B – SK Dolní Chvatliny 6:3 (4:1)

Sestava: Bazal (B) – Stejskal – Kuneš – Lysý (82. Lachman Jar.) – Lauber L. (86. Lauber D.) – Růžička – Hlavatý – Halgaš (77. Dvořák) – Procházka M. (79. Pacovský) – Lachman J. – Procházka Vl.

Nejlepší hráč: Halgaš

V posledním utkání podzimu nás čekal poněkud nečitelný soupeř z Dolních Chvatlin. Některé výsledky nám sice mohly napovědět, nicméně dobře víme, že když se soupeř sejde, není vyloženě slabého týmu.

Juniorka začala opět dobře. Svojí famózní střeleckou formu si na závěrečné kolo připravil Jirka Halgaš a již ve 3. minutě otevřel domácí účet 1:0 pro domácí. Musím se přiznat, že soupeř měl vcelku mladý tým, proto jsme věděli, že po fyzické stránce to bude těžký zápas.

Když v deváté minutě zvyšoval Vojta Lachman na 2:0, zdálo se, že by mohla Juniorka pomýšlet na tři body. Známe ale naše výkyvy. Zejména když do odkryté obrany udeřil v 21. minutě soupeř a snížil na 2:1.

Pro nás se naštěstí včas střelecky probudil i náš tradiční střelec Pavel Hlavatý, který si tak po pár zápasech půstu opět připsal zářez – 3:1.

Poločasové skóre pak výstavní střelou stanovil opět Hagi, když z voleje trefil pod „víko“ výstavní dělovkou – 4:1.

Po poločase jsme tentokrát nestřídali a nechali jsme sestavu.

Soupeř nás ještě jednou potrápil, když se prokličkoval v 57. minutě a opět snížil na 4:2.

Naštěstí měla Juniorka Jirku Halgaše, který drama nepřipustil. V 62. opět trefil zařízení, vrátil nám tříbrankové vedení a ještě si vystřelil hattrick.

Do konce zápasu zbývalo ještě něco přes 17. minut, když Lukáš Lauber krásně načechral míč na hlavu Vládi Procházky a ten takřka nikým neatakován vymetl pavučinku ve vinglu.

Chvatliny ještě provedli korekci skóre, když díky naší laxnosti opět neměli problém snížit na 6:3 a stanovily tak konečnou podobu výsledku zápasu.

Hodně byla znát i přítomnost naší stoperské dvojice Libora s Tomášem. I přes inkasované tři branky je to právě tahle stoperská dvojice, na které často závisí výkon celého týmu.

Za podzim bych chtěl poděkovat klukům za účast na zápasech, Vencovi Barešovi za příkladnou přípravu hřiště a všem účastníkům za hezkou rozlučku.

Fanouškům samozřejmě děkujeme za podporu, které si vážíme.

Po podzimu držíme utěšitelné 6. místo se ztrátou pouhých 3 bodů na třetí místo.