Mladší žáci opět bojovali, ale Brandýs byl lepší

Mladší žáci změrili síly s Brandýsem/Boleslav - konkrétně s ročníkem 2010, takže souboj byl ročníkově vyrovnaný.

Čechie Tuklaty 1:3 (0:1) FK Brandýs/Boleslav

Branky: Šindelář L.

Sestava: Voženílek L., Ducháč Š., Šindelář L., Vébr A., Pokorný O., Ackah B., Procházka T., Šebek E., Borovský D., Černuška T., Kvasnička J., Hačecký Š.

Krátké zhodnocení zápasu z pohledu trenéra Milana Šindeláře.

Ve druhém zápase jsme na domácím hřišti přivítali tým z Brandýsa nad Labem. Již od začátku bylo jasné, že tým z Brandýsa bude kvalitní soupeř. Jeho vysoké napadání už od naší branky nám dělalo velké problémy. Prvních 10 minut jsme se ke kloudné kombinaci takřka nedostali. Několik šancí Brandýsa zlikvidoval opět výborný Vóža v bráně, ale ve 20. minutě už byl i on krátký na střelu soupeře – 0:1. Postupně jsme se začali směrem dopředu osmělovat i my a odměnou bylo vyrovnání ve 24. minutě po individuální akci Šindyho – 1:1. Do poločasu jsme si vypracovali ještě dvě dobré šance, ale soupeř jich měl podstatně víc.
Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Brandýs byl kombinačně lepší, s balonem i bez něj měl lepší pohyb. Bohužel jsme dostali gól hned po změně stran ve 34. minutě po nedůrazu a nepřesnostech v naší obraně – 1:2. Soupeř si vytvářel šance, ale Vóža držel naše naděje na bodový zisk. Stále jsme hrozili brejky, z kterých se dalo vytěžit víc, ale chyběla lepší finální přihrávka. Deset minut před koncem jsme hru otevřeli a vytvořili si několik šancí na vyrovnání. Několik rohů a dva nadějné trestňáky gólem také neskončily a tak trestal Brandýs z rychlého brejku do otevřené obrany v poslední minutě na 1:3.
Ani dnes klukům nelze upřít bojovnost, ale objektivně musím říct, že soupeř byl dnes lepší a zaslouženě vyhrál.