Ohlédnutí za mládeží - 1. týden (2.9. - 9.9.)

U19 – dorost (4.9. neděle - 10:15)

FK Červené Pečky           1:2          Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: Jura, Špaček

Dorost zvládnul vstup do sezóny skvělým obratem v závěru utkání. Pod vedením hrajícího trenéra Zábranského se trefily „házenkáři“ Matyáš Jura a Jaroslav Špaček. Hra v prvním poločase trochu drhla, asi ještě dozvuky ze zápasu dospělých z Třebovle.. ale v 2. poločase Čechie zápas dotáhla do zdárného konce.

U15 – starší žáci (3.9. sobota – 13:30)

SK Kostelec n.Č.l.            4:3          Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: 2x Šindelář L., Petřík

Starší žáci se potýkají ihned od začátku soutěže s nedostatkem materiálu – ze zápasu omluveni Richter, Drbohlav a Eva Matthey doplňovala ženy, které hrály souběžně. Na celý podzim vypadnul Jenda Vavrek kvůli zlomenině kterou si přivodil v jarní části. Mladší žáci měli zápas odložený, takže jsme toho rovnou využili a vzali s sebou hned 4 hráče. Už tradičně Voženílek L., Šindelář L., Vébr A. a Procházka T. nám velmi pomohli  - nutno podotknout, že bez nich bychom utkání těžko odehráli – starších žáků bylo 7 na systém ve kterém se hraje 7+1. I přes absence byla znát kvalita v naší hře, v 1. poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli 1:0. 2. poločas začal v podobném duchu a zvýšili jsme vedení na 2:0. Kostelec se pak dostal do hry díky penaltě a postupně se dostával do hry, my naopak příležitosti nevyužívaly a skončilo to 4:3 pro domácí. Normálně se k takovým věcem nevyjadřuji, navíc u mládeže, ale opravdu bych ocenil pokud by na starší žáky jezdili delegovaní rozhodčí – na domácí zápasy je opravdu těžké shánět pomezního + hlavního rozhodčího a když jedeme ven, píšťalku si vezme kde kdo a má tendence „svému“ týmu neubližovat, v tomhle případě jsem po zápase neměl dobrou náladu.

U13 – mladší žáci (6.9. úterý – 17:00)

SK Podlipan Přišimasy    1:14       Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: 5x Šumera, 5x Šindelář L., 3x Hájek, 1x Pígl J.

Mladší žáci se rovněž jako starší žáci trápí s marodkou a omluvenkami, ale na rozdíl od starších ještě mají kam sáhnout. Na zápas onemocněl Voženílek L., Vébr A., a  Bajtler M., celý podzim bude pravděpodobně chybět Pokorný O.  Naštěstí vypomohla starší přípravka a do prvního zápasu nastoupili kluci z Úval – Marek Šumera a Tonda Hájek. Debut obou opravdu povedený, první jmenovaný 5 gólů a Tonda nechtěl zůstat příliš pozadu – 3 góly. Celkový výsledek vykresluje dominanci Čechie, gólů mohlo být ještě víc. Doufáme že se na víkend vyprázdní marodka, teď kluky čeká o něco větší oříšek – FK Říčany.

U11 – starší přípravka (2.9. pátek - 17:00 + 7.9. středa - 17:00)

SK Český Brod „A“          7:10       Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: neuvedeno v zápise

Čechie Tuklaty                 10:8       SK Český Brod „B“

Branky za Tuklaty: 6x Pígl O., 2x Pígl J., Vébr J., Průžek

Starší přípravka vstoupila do sezóny dvojzápasem s Českým Brodem a oba zápasy naši kluci v Okresním přeboru zvládli a ukazují, že jsou v soutěži právem. Silný ročník 2012 doplněn o kluky 2013 je slibnou nadějí do budoucna. Příští rok nás pravděpodobně budou čekat příjemné starosti ohledně přihlašování týmů do jednotlivých soutěží. Jen tak dál.

U9 – mladší přípravka (5.9. pondělí – 17:00)

SK Český Brod „C“          3:35       Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: neuvedeno v zápise

Mladší přípravka rovněž zahájila sezónu v Českém Brodě. Další silné ročníky – 2014 + 2015 ukazují svojí šikovnost hned od začátku a těšíme se na spousty dalších gólů a kliček, hlavně ať to kluky baví. Český Brod „C“ má tým složený pouze z ročníku 2015, takže oťukávací první ročník v soutěžních zápasech a tomu odpovídá i skóre. Kluci z Čechie si zkusili i hru ve 4 proti 5, aby bylo víc prostoru na hraní a do hry se dostal i soupeř.  Držíme palce v dalších zápasech, hlavně ať je radost ze hry!