Ohlédnutí za mládeží - 3. týden (17.9. - 23.9.)

 

U19 – dorost (18.9. neděle – 10:15) – ODLOŽENO

FK Chotusice / Nové Dvory        -:-           Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: -

Zápas byl kvůli špatnému terénu odložen – náhradní termín zatím neurčen

 

U15 – starší žáci (18.9. neděle – 10:15) – PROHRA

TJ Sokol Dobré Pole                       4:0                         Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: -

Starší žáci byli herně lepší než soupeř, ačkoliv výsledek tomu absolutně neodpovídá a celý zápas dost zkresluje. Stejně jako s Týncem festival zahozených šancí.. tým se opravdu celý zápas snažil i za „rozhodnutého“ stavu s výsledkem něco udělat, což není vždy automatické. Příště to snad vyjde a budeme mít radost i z nějakého toho bodu. Na celý report ze zápasu se můžete podívat zde na našem webu. Čechie Tuklaty z.s. (cechietuklaty.cz)

U13 – mladší žáci

Tento týden kategorie neodehrála žádné utkání

 

U11 – starší přípravka (19.9. pondělí – 17:00 + 22.9. čtvrtek 17:00) – VÝHRA

Čechie Tuklaty                                 19:8                       SK Sparta Kolín“B“

Další zápas – další výhra. Starší přípravka si poradila s béčkem Kolína a dál pokračuje v krasojízdě. V dalším zápase na náš tým čeká opět Kolín, ale tenkrát áčko. Uvídíme jak si s tím náš tým poradí..

SK Sparta Kolín „A“                       0:0                         Čechie Tuklaty

 A bohužel neporadil, kolínské áčko bylo nad naše síly. Vyrovnanější zápasy by měly teprve přijít, takže hlavu vzhůru.

 

U9 – mladší přípravka (20.9. úterý – 17:00) – VÝHRA

Čechie Tuklaty                                 28:3                       AFK Pečky „B“

I mladší přípravka si hraje na kapelu a stále vyhrává. Na jednu stranu máme radost ze spousty vstřelených gólů a radost ze hry, ale na druhou bychom uvítali těžší soupeře, protože tuto soutěž už pravděpodobně naše kategorie přerostla a my doufáme že v jarní části přibydou vyrovnanější zápasy které dají klukům víc, než 30 vstřelených gólů.