13. kolo

Čechie Tuklaty B – TJ Nučice B 1:2 (1:2)

Sestava: Lachman J.(B) – Stejskal (60. Dvořák) – Vyhnal J.– Jordán – Lysý - Zradička (88. Lauber L.) – Mazur (79. Procházka M.) – Matthey – Kotala - Lachman V. – Vondráček

Nejlepší hráč: Zradička, Matthey

Poslední zápas podzimu jsme hostili Nučice. Zejména pro Honzu Lachmana měl tento zápas malý nádech derby, ale asi pro všechny vidinu odpočinku po dlouhém podzimu.

Juniorka soupeře zaskočila hned od první minuty aktivní hrou a klidem v přihrávce. Po faulu před vápnem soupeře si postavil míč navrátivší se Kristián Zradička a již v šesté minutě krásnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu – 1:0.

I v následujících minutách mělo béčko více ze hry, ale žádný pokus neskončil v soupeřově síti. Nučice hru vyrovnaly a naopak náš tým se postupně nechal ukolébat. Bohužel, i to málo šancí, které si soupeř dokázal vytvořit, proměnil.

Nejprve ve 26. minutě Honza podběhl centr a soupeř pohodlně srovnal na 1:1 do odkryté brány, aby následně o pouhých šest minut později dokonal obrat. Relativně jednoduchý míč nedokázal nikdo v obraně odkopnout a soupeř druhým slepeným gólem otočil stav utkání – 1:2.

Do druhé půle přišla v útoku zlepšená hra, ale několik tutovek jsme nedokázali proměnit. Soupeř se dostal v druhém poločase snad jen k jedné či dvěma vážnějším šancím, ale ty zlikvidoval Honza Lachman nebo síť za bránou.

Přes veškerou snahu se nám už nepodařilo srovnat stav utkání a tak Nučice díky trpělivé hře vyhrály.

Z naší strany bych chtěl pochválit všechny, bylo vidět, že se alespoň pereme. Věřím, že bodový zisk i herní projev budou na jaře lepší a odlepíme se od spodního patra tabulky. Herně si to sedá, potřebujeme ještě dobrou účast na trénincích a samozřejmě zápasech.