Pozor!!! Pohov! Pytel vsítil hattrick!

Čechie zavítala na hřiště do Ratboře...

Oslabeni o 9 hráčů, kteří minulý týden nastoupili v základní sestavě jsme přijeli do Ratboře!!! S cílem neudělat nějakou výsledkovou ostudu a pokusit se domácím co nejvíce ztižit průběh zápasu. Začátek utkání měl nečekaný průběh! Ve 3 minutě jasná ruka ve vápně domácího Mbemby nemůže znamenat nic jiného než pokutový kop! Po menších dohadech, kdo se vůbec ujme exekuce bere na svá bedra zodpovědnost M. Pytloun a s přehledem otevírá skóre zápasu 0:1. Domácí po nečekaném úvodu přidají na obrátkách a hra se až na pár výjimek odehrává jen na naší polovině. Z drtivé převahy domácí ale vytěží jen jeden gól, který vstřelil v 15.min z přímého kopu Mbemba. Nutno podotknout, že po chybě našeho brankáře, který ji ovšem do konce utkání několikrát bravurně odčinil. Domácí nadále hrozí zejména z dobře zahrávaných standartek, ale naše obrana odolává!! Ve 36.minutě jako blesk z čistého nebe přijde akce Patačika s Pytlounem po které Michal přízemní střelou k levé tyči vrací našim barvám vedení 1:2. Do konce poločasu přežijeme několik ošemetnych situací a málem jsme mohli i navýšit skóre, ale Michal Procházka bohužel jen trefil domácího ležícího gólmana. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem co nejdéle držet vedení, ale bohužel už v 50 minutě domácí srovnávají na 2:2. Poté jsme nuceni střídat benjaminka našeho týmu M. Klepetka, kterému bohužel docházeli síly, ale svou premiéru v základní sestavě v 15 letech ozdobil pro mě výborným výkonem!! Domácí nás poté dostali pod obrovský tlak kterému jsme silou vůle odolávali do 74.minuty, kdy jsme nechali zbytečně otevřenou obranu a domácí nás trestají a jdou zaslouženě do vedení 3:2. Čeho si velmi vážím je to, že to kluci nezabalili a v 83.minutě po chybě domácích na pravé straně uniká Š. Votava, který na hranici velkého vápna najde M. Pytlouna, který jedovkou pod břevno srovnává na  3:3!! To bylo na domácí borce asi dost, protože 5 minut před koncem za nesportovní chování dostává střídající hráč červenou kartu. V závěrečném náporu domácích už zuby nehty pro nás famózní výsledek uchraňujeme!!! V penaltovém rozstřelu už se nám bohužel tolik nedaří. Proměňují jen Patačik a Vébr, střely Kassy  Votavy míří jen do brankové konstrukce. Takže druhý bod si připisují domácí. Dnes chci poděkovat všem za předvedený výkon, hlavně klukům ze staré gardy J. Vyhnalovi a J. Vébrovi, že nám šli pomoct v těžké situaci, klukům z dorostu a na závěr gratuluji ke střelecké explozi M. Pytlounovi, který svými důležitými góly dotáhl mužstvo k nečekanému bodu. Hráč zápasu za Čechii - M. Pytloun (nominace do sestavy kola