13. kolo

Sokol Velké Chvalovice - Čechie Tuklaty B 7:0 (4:0)

Sestava: Bazal (B) – Kuneš – Stejskal L. – Pacovský – Lauber D. – Hlavatý – Bílý – Zradička – Martinec – Procházka Vl. – Fouček - Holuša

Nejlepší hráč: soupeř

Opět v poslepované sestavě odjela Juniorka k zápasu do Velkých Chvalovic. Zachránil nás Roman Fouček, který na poslední chvíli kývnul na „obnovenou“ premiéru a Petr Holuša, který jel 160Km do Chvalovic a pak zase zpět jen kvůli zápasu.

I tak nevypadala naše soupiska špatně. Bohužel se to nedalo říct o naší hře. Na terénu, který odpovídá spíš oraništi, jsme si nedovedli poradit s neustále odskakujícím míčem, ale ani s dobrou fyzickou připraveností soupeře. Chvalovičtí borci jsou na domácí „hřiště“ zvyklí, proto jim hra na takovém terénu vadila evidentně méně. Chvalovice do rychlého vedení dostal Pacovský, který dvakrát během 2 minut namazal na brejk soupeři – 2:0.

Nedařila se nám kombinace, naše rozehrávky byly dobře napadány soupeřovými útočníky a z toho pramenila spousta chyb. Do poločasu přidal soupeř ještě dvě branky.

Druhý poločase se odehrával ve stejném duchu, jen příděl byl o branku nižší. Konečné skóre odpovídalo obrazu hry a průběhu celého zápasu. Soupeř byl jednoznačně lepší a my se musíme otřepat a jít do dalšího utkání s vedoucími Ždánicemi se vztyčenou hlavou.