První zápas jara v Plaňanech bez branek

V prvním kole jsme zavítali do Plaňan bez několika hráčů, ale i přes absence jsme utkání zvládli a vezeme si dva body za výhru na penalty... V 90ti minutách branka nepadla.

Sestava:

Pazdera - Bazal (75. Procházka Vr.ml.) - Vébr - Werbynský - Jambor P. - Sitter - Halgaš - Kotala - Kassa (60. Lachman ) - Blaščok - Jambor D.

 

Do utkání jsme vstoupili rovnou na ostro, bez jediného přátelského utkání, shodou různých okolností. Nečekaná situace v přípravě se na nás naštěstí tolik neprojevila. K utkání jsme bohužel neodjeli kompletní, chybělo několik hráčů ze zdravotních důvodů a na poslední chvíli vypadl ze sestavy i stoper Roman Nešpor. Do utkání jsme vstoupili lépe než domácí, několik dobrých příležitostí jsme nedokázali dotáhnout do finální fáze a vstřelit první branku. Poté se domácí oklepali a zatlačili nás před naše pokutové území. V druhém poločase jsme byli směrem dopředu aktivní, celkově jsme měli více vyloženějších šancí, Blaščok neproměnil samostatný únik, Lachman pak dlouho váhal na malém vápně. To co prošlo na naší branku bezvadně "zalepil" Pepa Pazdera. Poslední šancí utkání pak domácí neproměnili a šlo se na penalty. Remíza zasloužená pro obě mužstva, pokutové kopy jsme pak lépe zvládli my a vezeme tak velmi důležté dva body.

Příští utkání nás čeká proti tradičnímu soupeři Dobrému Poli, soupeř není v dobré pozici a tak čekáme těžký zápas, který ale chceme zvládnout a zajistit si klidnější postavení do dalších zápasů, jelikož víme, že jarní výsledky mohou být dosti divoké.

Penalty: Jambor P. nedal, proměnili Blaščok, Vébr, Procházka Vr.ml., Halgaš