PÚ - Čechie - Nebovidy/Pašinka 3:0

Poslední přátelské utkání před mistrovskou částí sehrál náš A tým doma proti celku Nebovidy/Pašinka. Hráčský kádr byl téměř kompletní, chyběli pouze zranění Vráťa Procházka ml., Michal Pytloun a David Procházka. K dispozici bylo 19 hráčů.

První poločas jsme hráli dobře dozadu, soupeř si nevytvořil snad žádnou brankovou příležitost, dobře jsme rozehrávali míče z obrany na zálohu, ovšem útočná fáze nám moc nešla, bylo tam hodně nepřesných přihrávek, málo nabídky. Pořád nám chybí větší sehranost. I přes nepříliš kvalitní přechody jsme si vypracovali 2-3 vyložené šance, které bychom měli proměnit. Jít do kabin za sgavu 3:0, bylo by to veselejší, i když to byla poměrně vyrovnaná bitva. V poločase jsme udělali 6 změn, změnili jsme rozestavení díky typově jiným hráčům v poli a také se nám podařilo trestat chyby soupeře. 2x se trefil Lukáš Blaščok a jednou Vojta Lachman. Nutno říct, že soupeř druhý poločas nepředváděl tak kvalitní výkon jako v poločase prvním. Každopádně dobrý výkon v druhé půli předvedl Blaščok, na hrotu Vondráček a na záloze si dobře vedl na zkoušku zapůjčený Martin Kassa.

V sobotu nás čeká první mistrovské utkání, ihned na úvod přivítáme PLaňany, celek, o kterém se v zákulisí hodně mluví díky letnímu posilování. My bychom měli mít kompletní tým a v prvním zápase okresu se budeme rvát za Čechii. Body z Tuklat bez boje nedáme nikomu!

Sestavy: 1.poločas:
Pazdera - Fun - Nešpor - Vébr - Jambor P. - Jambor David - Kotala - Goll - Halgaš - Blaščok - Martinec

2.poločas - Pazdera - Bazal  - Werbynský - Martinec - Vébr (Pacovský ) - Kassa - Kotala - Zradička ( Fun ) - Blaščok ( Procházka Michal ) - Lachman - Vondráček