Rozhovor s trenérem A týmu Jirkou Halgašem

Rozhovor s novým trenérem A týmu - Jirkou Halgašem

Jak jsme slíbili, přinášíme Vám krátký rozhovor s novým trenérem áčka, jak se dostal ze hřiště ke kormidlu, na koho spoléhá a co vzkazuje fanouškům?

 

Fanoušci Tě znají jako hráče a kapitána „A“ týmu. Řekni nám, kdy a proč nastal ten impuls, že ses rozhodnul být hlavním trenérem?

Hlavním impulsem bylo obnovené zranění kolene během jarní části soutěže a zájem vedení klubu.Jelikož jsem v této roli úplný nováček,nebude to ze začátku asi nic jednoduchého!

Došlo v týmu k nějakým zásadním změnám? Máte nějaké nové posily?

Myslím si,že k žádným velkým změnám nedošlo.Zatím jsme v týmu přivítali tři nové tváře.Z Čelákovic přišel Kamil Sládek,z Úval Dan Bílý a z dorostu odchovanec našeho klubu Denis Matthey.Mým přáním je přivést do týmu ještě minimálně 2 hráče,ale vím,že v dnešní době to není nic jednoduchého.

Co si slibuješ od nových posil?

Hlavním úkolem je mladíky zapracovat do týmu,což si myslím,že u nás není žádný velký problém.Přeji si,aby zvýšili konkurenci v týmu a to ostatní pak ukáže až čas!

Jak jsi spokojen s celkovým složením týmu a přístupem jednotlivých hráčů?

Navýsost spokojen bych byl,kdyby jsme ještě dva hotové hráče přivedli a tím náš kádr zkvalitnili.S přístupem jsem nadmíru spokojen hlavně u starších a ostřílených borců,kterým bych chtěl tímto poděkovat.Někteří kluci by se měli nad svojí tréninkovou docházkou zamyslet,nevymlouvat se,protože on už se dneska ani nějaký okres bez trénování hrát nedá!!!

Kdo si myslíš, že je nebo bude tahounem týmu a proč?

Díky svým zkušenostem vím,že je těžké jmenovat jednotlivce,ale velké věci čekám od Davida Jambora,který když bude zdravotně v pořádku je v soutěži jedním z nejlepších hráčů!!

Jak hodnotíš letní přípravu? Jak příprava probíhala?

Probíhala v domácích podmínkách.ale s hodnocením bych počkal až do průběhu podzimní sezony.Až soutěžní utkání prověří naší připravenost.

Uvidí Tě příznivci taky někdy v roli hráče nebo se budeš věnovat čistě trénování?

Na to nedokáží odpovědět,ale myslím si,že už by měli mužstvo táhnout mladší hráči,protože v nich je budoucnost Čechie a já můžu slíbit,že budu kdykoliv připraven jim poradit a předat nějaké ty zkušenosti,které jsem za svou hráčskou kariéru získal.

Jaké cíle jsou pro podzimní sezónu? Na kolikátém místě si myslíš, že se umístíte?

Myslím si,že letos bude okres velice nadupaný a vyrovnaný,proto se budeme od začátku rvát o každý bodík.Umístění okolo 10.místa považuji za reálné,ale nebude to nic lehkého!!!

Jak je spokojený s duem Stanciu & Kanga? :-)

Zde mi nezbývá nic jiného než-li citovat slova pradědečka Komárka z filmu “Na samotě u lesa-Tyyyy vypadají”!!!!

Závěrem máš nějaký vzkaz pro fanoušky a příznivce Čechie?

Můžu jim za nás všechny slíbit,že se budeme rvát za Čechii a snažit se jim ukázat,že ten fotbal snad trochu hrát umíme a velice se Vážíme jejich přízně!!!Dovolím si rozloučit se naším oblíbeným-”Čechii ZDAR”!!!!