Smolná prohra s Dobráčem

Tuklaty – Dobré Pole  0:3 ( 0:1 )

Sestava: Pazdera – Jambor P. – Nešpor – Vébr – Bazal – Pytloun – Sitter – Halgaš ( 30. Procházka Vr.ml. ) – Kotala – Vyhnal J. - Blaščok

První domácí utkání jsme nezačali dobře, hosté byli aktivnější, jednoduchou hrou nás dostávali pod tlak, i když se do vyložených šancí nedostával. My jsme bohužel pokrývat dlouhé balóny na útočníka Potůčka, i přesto, že jsme věděli, že většina míčů bude směrovat na něj. Hosté se prosadili po několikátém rohu, kdy jsme nedokázali trefit míč a odkopnout, pro hostujícího hráče to byla snadná situace. Poté jsme se oklepali a začali jsme být aktivnější než soupeř. Bohužel jsme nedokázali proměnit žádnou z šancí, trestné kopy jsme nezahrávali dobře. Ještě za stavu 0:0 jsme měli kopat jasnou penaltu, k údivu i hostů se nepískalo.

Druhý poločas jsme opět zaváhali, nedůraz při odkopu, míč se dostal k záložníkovi Dobráče a ten uklidil míč k tyči, skoro si troufnu říct, že to byla druhá střela na naší branku. Opět jsme se tlačili do útoku, měli jsme víc ze hry, ale chyběl nám větší klid v koncovce, měli jsme lépe řešit některé situace. Nevím, jestli se dá mluvit o štěstí nebo smůle, hosté snad ze čtyř střel dali tři branky, poslední několik minut před koncem, kdy jsme vrhli všechny síly do útoku, my jsme trefili snad 5x tyčku, 2x vykopávali hosté míč z brankové čáry…Bohužel. Dlouho jsem nezažil utkání, kde by to tolikrát zazvonilo a nepadl ani jeden gól, ale i to je fotbal. Na druhou stranu, soupeř by neměl mít problém se záchranou v soutěží, kvalitní zálohu doplnili dobrým útočníkem a body určitě budou sbírat.

Já doufám, že jsme si střeleckou smůlu vybrali a v dalších utkání budeme dávat branky. Nám bohužel v zápase chybělo opět několik hráčů, Jambor D., Vondráček, Goll, Bárta, Werbynský, Kassa…. I přesto jsme byli lepším týmem a pokud budeme bojovat jako ve druhé půlce, měli bychom nějaké ty body sebrat.

Hráč utkání: Procházka Vratislav ml.