TJ Sparta Lošany - Čechie Tuklaty B 6:2 (4:2)

Branky: 2x Hlavatý

Nejlepší hráč:

Sestava: Procházka Vl. (B) – Procházka Vr. ml. – Halgaš – Dvořák – Jordán (46. Bazal) – Hlavatý  – Růžička – Zradička (46. Stejskal) – Lysý – Lachman V. – Blaščok (78. Regner)

Jestli jsem loni psal, že Sparta byla jedním ze slabších soupeřů, o letošních Lošanech se to říct nedá. Tým se mi oproti tomu loňskému zdál omlazený a celkem dobře sehraný. Soupeř od počátku napadal naší přihrávku a znepříjemňoval práci našich beků. První gól tak padl po jedné takové napadené přihrávce.

Nám se naštěstí podařilo relativně rychle srovnat, když perfektní střelou z nařízeného trestného kopu zavěsil náš tradiční střelec, Pavel Hlavatý (1:1).

Netrvalo to však dlouho a soupeř šel opět po jedné z takových akcí do vedení a Juniorka opět dotahovala. Po faulu na Vojtu Lachmana přišel PK, který s přehledem proměnil opět Pavel Hlavatý a srovnal na 2:2.

Je škoda, že tím se střelecký účet Juniorky uzavřel. Naopak soupeř stihl do poločasu ještě dvakrát skórovat, když díky našemu nedůrazu v obraně nejprve zvýšil na 3:2 a poločasový účet uzavřel na 4:2.

Ve druhé půlce hrálo béčko více odevzdaně a na fyzicky lépe vybaveného soupeře prostě nemělo. Sparta nám přidala ještě dva kousky a uzavřela účet zápasu na 6:2. Je to škoda, alespoň v prvním poločase mohl být výsledek jiný…..