Špatný výkon a prohra v Nučicích

Nučice – Tuklaty  4:0 (3:0)

 

Pazdera – Procházka D. ( 80. Kuneš )– Werbynský – Nešpor ( 80. Pacovský ) – Bazal – Jambor P. – Kotala – Sitter – Vyhnal J. (65. Procházka Vr.ml. )  – Blaščok  ( 65. Pytloun )– Jambor D.

 

K tomuto utkání nevím co bych řekl. My jsme se nevyrovnali domácím v důrazu, nebojovali jsme tak jak by si dres Čechie zasloužil. Sráží nás nemohoucnost směrem dopředu, už tři utkání jsme nedali branku a s tímto problémem jsme se potýkali už na podzim. Směrem dozadu nám chybí možná i to potřebné štěstí. První branku jsme obdrželi, když jsem přiznal rohový kop, i když rozhodčí ukazoval odkop od branky, hosté pak po pěkném centru na Kubalíka dali rychlou branku. Druhý gól byl z penalty, kdy sice Kotala ponechal nohu v souboji, ale domácí hráč přes ní skočil aniž by cítil kontakt a za stavu 2:0 jsme měli těžkou pozici, jsou to maličkosti, který když se nahromadí, tak je tým dole. Hlavní problém je ale v nás, hrajeme nebo chceme hrát přesný opak než co bychom měli. Hřiště v Nučicích bylo hrozný, míč skákal a místo, abychom hráli u sebe a vytvořili tlak na stopery, tak chceme hrát nějakou kombinační hru, na kterou nemáme terén ani hráče momentálně. Pokud za celý poločas nevyhrajeme jediný souboj, tak tyhle utkání vyhrávat nebudeme. Nučice si zasloužily vyhrát, já přeju zraněnému hráči domácích brzké uzdravení a nedá mi to, zvláště protože tam mám spousty kamarádů s kterýma jsem hrával, tak my se přiznáme dvakrát za zápas k rohu, z jednoho padne gól a hráč domácích 3 minuty před koncem za stavu 4:0 není schopný přiznat roh a ještě se hádá i přesto, že domácí brankář to taky viděl jasně… škoda, myslím, že pokud chceme aby rozhodčí pískali co nejvíc fair, tak musíme začít u sebe na hřišti…
Je to pro mě těžké hodnotit ze hřiště, sám jsem flustrovaný svým výkonem. Další utkání máme Býchory, dle mého jednoho z nejkvalitnějších týmů OP, my bohužel máme zase zraněné včetně mě, tak uvidíme, v jaké sestavě nastoupíme, v první řad budeme chtít změnit přístup k utkání.
My si musíme uvědomit to, s čím jsme šli do OP, nemáme takové fotbalisty jako soupeři a musíme hrát hlavně týmově a bojovat jeden za druhého. Křídelní hráči, kteří mají tah na branku, silní hráči na míči či střelci nám prostě chybějí a my se musíme vrátit k jednoduché hře.

Roman Nešpor