Starší přípravka má za sebou první turnaj

V sobotu 13.4. jsme nastoupili se starší přípravkou k 1.turnaji a to rovnou doma u nás v Tuklatech. 
Do našeho týmu se pomalu začínají doplňovat bombardaci z ml.pripravky, protože od nás naopak postupují starší do žáků.. 
Když pominu jako obvykle kvalitně připravený domácí turnaj v oblasti organizace, perfektnímu hřišti oproti ostatním v našem okolí a našeho bufetu, především mám velmi pozitivní reakce od ostatních trenérů na naše zázemí v kabinách. Je potřeba si říci i když si to mnoho z nás neuvědomuje, jsme oproti jiným týmům opravdu v jiné třídě.. alespoň co se tohoto týče :-) 
A teď je potřeba pracovat na tom, abychom se i po té fotbalové stránce posunuli o nějakou tu třídu výše.. 

Na domácím turnaji jsme přivítali hned 3 nové týmy které jsme v této soutěži ještě nepotkali a nutno podotknout, že jsme jim více než zdárně korespondovali po fotbalové stránce. Jinak řečeno všechny jsme je prorazili..tedy 3 výhry.. pak jsme se potkali ještě s velmi silnou Sibřinou, která nám ukázala kde máme mezery a na čem ještě pracovat - toto je soupeř který nám bude celé jaro ukazovat cestu kam se posunovat atd. Ještě jsme hráli s Liblicemi, které jsou taktéž velmi vyspělým týmem především po taktické stránce:-) jejich trenéři jsou fotbaloví blázni... 
Celkově jsme v turnaji skončili druzí, ale není to vůbec podstatné,  zúčtování je až na konci soutěže a i to pro nas není až tak rozhodující.
Chceme se především posunovat a vyvíjet, radovat se z této hry!
Klukům chci poděkovat za nasazení a předvedenou hru, mezery samozřejmě máme a po turnaji jsme si také řekli v čem.

Nyní se už těšíme na turnaj za 14dní v Sibrině!!
 
Tomáš Růžička