Starší přípravka si poradila v Pečkách

Starší přípravka se vydala k prvnímu zápasu do Peček. Silný ročník 2012 si připisuje první 3 body do tabulky a k tomu 9 vstřelených gólů.

Pečky „B“  4:9 (2:4) Čechie Tuklaty

Sestava: Průžek, Holčák, Kalivoda, Pígl O., Pígl J., Hroch, Ernestová, Holas, Renský

Branky za Tuklaty : Ondra Pígl 4x, Patrik Holas 2x, Jiří Holčák 2x a Honzík Průžek 1x

Ve středu jsme přijeli k prvnímu deštivému zápasu starší přípravky OS „B“ Kolín do Peček. Měli jsme před zápasem respekt před soupeřem, protože v prvním kole deklasoval Novou Ves 17:6. Nepřijeli jsme v plné síle a bez našeho klíčového brankáře a s nejmladším týmem soutěže.

V první půli šel do branky Honzík Průžek, který měl jisté zákroky a dobré odkopy. V druhé půli se vystřídal s Honzíkem Píglem, který už měl více zákroků a byl znát větší tlak soupeře. Oba brankáři předvedli velmi dobrý výkon.

V obraně byl bezchybný Kryštof a podporovaný střelecky laděnými Jiříkem Holčákem a Kájou Ernestovou. Všichni to výborně odbránili.

Celou hru dirigoval kapitán Ondra, který odběhal celý zápas a pouštěl se do mnoha soubojů a soupeřům motal hlavu svojí rychlostí, ale někdy až příliš.

Naše útočné kvarteto Honzík Pígl „sekačka“, který neuhne z žádného souboje a trochu má smůlu, že nedal ještě gól. Patrik zlepšil bojovnost a rychlost zakončení a tím má na kontě dva góly. Kuba Hroch byl poprvé v útoku a vůbec se tam neztratil, škoda, že nevyužil jeho tvrdou střelu. Poslední útočník Honzík Průžek dokázal svoji postavou udržet míč s daleko mohutnějšími hráči a za svoji bojovnost si připsal gól.

Tým ve špatném počasí bojoval do poslední minuty, vstřelil 9 gólů a za to všem zúčastněným děkujeme.