Starší žáci nebodovali, čeká je hodně práce

Starší žáci nastoupili k prvnímu zápasu na okrese Kolín. Nastavené zrcadlo bohužel ukázalo, že před sebou mají hodně práce.

Liblice 3:1 Čechie Tuklaty

Branky: Petřík

První utkání zhodnotil trenér Michal Pytloun:

K prvnímu zápasu jsme se postavili soupeři z Liblic, osobně jsem vůbec nevěděl, co od kluků a jedné slečny čekat. Pauza byla dlouhá, účast na trénincích o prázdninách nebyla ideální. To se bohužel na výkonu podepsalo, dokonce víc než bych čekal..

V 1. poločase na nás Liblice vletěly, na naší bránu se valil jeden útok za druhým, soupeři jsme nestačili fyzicky, rychlostně a k tomu všemu ani nasazení nebylo na úrovni, kterou jsem vídal v mladších kategoriích. Jenom díky skvělému výkonu Matouše jsme o poločase prohrávali pouze 1:0.

Do 2. poločasu jsme si řekli, že takhle se fotbal nehraje a bylo to znát. Na soupeře jsme vletěli, dostali jsme se do pár slibných pozic a skóre ve 37. minutě srovnal David Petřík, když mu z pravé strany dobře nacentrovala Eva Matthey. Bohužel nedostatečná kondice a únava se postupem času projevovala, soupeř přidal další 2 branky, ale mohl jich přidat daleko víc. Konec zápasu 3:1 pro domácí, prohra "pouze" o 2 góly pro nás byla milosrdná.

Ze zápasu jsem neodjížděl v dobrém rozpoložení, honilo se mi hlavou co s tím..

Dnes v pondělí nás čekal trénink, zápas jsme si rozebrali, vyříkali si pár věcí a dohodnuli se, že budeme muset hodně zapracovat a hlavně dřít na tréninku. Za dnešní tréninkovou jednotku musím všechny co dorazili pochválit, fyzicky velmi náročný trénink všichni odmakali. Pokud nastavenou laťku z dnešního tréninku udržíme, výsledky a hlavně zábava ze hry samotné se brzy dostaví. Čechii zdar!