Starší žáci prohráli s lídrem tabulky

Ratboř/Běčváry - Čechie Tuklaty 8:2

branky: Pros Pavel, Matthey Eva

Sestava: Fanfule - Holčák V. - Pros - Šebek Jindra - Vavrek Lukáš - Klepetko Mikuláš - Vavrek Jan - Rainiš Šimon - Matthey Eva - Matthey MIchel - Jarolímek Michal

Jeli jsme do Ratboře s tím, že to bude těžké. A těžké to také bylo. Hráli jsem s prvním týmem tabulky, který má v základu většinu kluků ve věku kam ti naši dorostou za rok, spíše dva. Počasí stálo za prd. Celý zápas lilo jak z konve. V kombinaci se zimou fakt příšerné. Snad mi nikdo neonemocní..Soupeř měl na střídání 8 hráčů. My neměli na střídačce nikoho.
V tomto bodě je mi líto, že někteří rodiče omluví děti jednou holou větou, bez udání důvodů. Někteří pak neudělají ani to. Fotbal není povinný, není to jediné co by měli ve svém věku dělat. Ale rodiče si musí uvědomit, že oslabují celý tým. Ti co hrají nemají možnost si odpočinout a hrají nevyrovnaný zápas bez šance na dobrý výsledek. Naopak moc děkuji těm rodičům, kteří to tentokráte bravurně logisticky zvládli se souběžnou mysliveckou soutěží v Kostelci. Vavrekovi, Šebkovi, Jarolímkovi. Vám díky
No a k samotné hře snad jen tolik, že jsme místní trochu zaskočili brzkým vedoucím gólem Pavla Prose. V poločase jsme hráli dobrý výsledek 3:1.
Druhý poločas již probíhal zcela v režii domácích. V něm ještě stihla dát nádherný! gól Eva Matthey. Konečný stav 9:2 odpovídal realitě na hřišti. Všem co hráli děkuji za bojovnost a za to, že dokázaly hrát se vztyčenou hlavou celý zápas. A děkuji Mikulášovi za výborný přítup kapitána, kdy ostatní i přes nepřízeň počasí a výsledku stále povzbuzoval.
Přiští týden hrajeme doma, tak snad si spravíme chuť.