Starší žáci smetli Břežany

Tuklaty - Břežany 9:1 (3:1)

Sestava: Fanfule - Matthey Eva - Jarolímek - Kuneš Nicolas - Pros - Šebek Jindřich - Vavrek Lukáš - Klepetko -  Čepelová Karolína - Daněk Lukáš - Vavrek Jan - Rainiš - Richter - Holčák Václav

Branky: 5x Pros, 2x Kuneš, Čepelová, Vavrek Lukáš

Před dnešním zápasem starších žáků vůbec nebylo jasné jak to dopadne, jelikož jsme se soupeřem z Břežan II na podzim pouze remizovali. No a já mám nyní takovou malou záškodnickou radost. Ve vesnickém derby jsme Břežany deklasovali výsledkem i hrou 9:1 !! 
Hráli jsme myslím dobře. Musím klasicky pochválit celý tým a opět nechci nikoho jmenovitě vyzdvihovat. Snad jen musím zmínit krásné solo Karolíny zakončené gólem. A také dva rychlíky z útoku Pavla a Nicolase ( 7 gólů dohromady dnes!!). S přehledem rozdávající přihrávky Mikuláše a Lukáše Vavreka. Ještě vlastně fotbalového Lukyho Daňka, jako vždy bezchybnou Evu, bojovného Jendu, Míru a jako vždy Šímu. Stále zlepšujícího se Jindru a velkého obránce Michala, kterého z házené na poslední chvíli doplnil na jistotu Vašek. Jo a nesmím zapomenout na Matouše – naši jistotu v bráně. 
To jsou asi všichni, že jo? Tak to s tím jmenovitě nechválit nevyšlo... :-) 

Tomáš Kuneš


Naši žáci odehráli velmi dobré utkání, i když v sestavě chyběli Matouš KUneš a Michel Matthey, dokázali jsme si se soupeřem lehce poradit. Velmi početná divácká kulisa musela být spokojená, protože se hrál velmi pěkný fotbal. Blýsknul se střelec Pavel Pros, parádní přohrávky posílal Majkl Klepetko. Uvidíme, jak dohrajeme jarní část, ale jelikož máme poměrně zajímavý ročník 2006 a 2008, budeme si klást ty nejvyšší cíle. Samozřejmě je pro nás důležitý návrat podzimního kapitána Petra Kratzmanna, případně ještě nějaké další posilnění či návrat, líbil by se mi hodně Míša Ducháč. Důležité bude také více zapojit posilu Matouše Kuneše a pak si troufnu tvrdit, že při tvrdé práci a dobrému vedení trenéra Tomáše Kuneše musíme koketovat se špičkou tabulky a třeba se i prát o ten postup do žákovské krajské soutěže, to by byl krásný, další, úspěch mládežnické kopané v Tuklatech...ale nemá smysl si dávat malé cíle. Mít pod stejným dresem osu Petr Kratzmann - Majkl Klepetko - Matouš Kuneš - Nicolas KUneš - Pavel Pros a kolem nich poskládat další, to vypadá velmi zajímavě.
Jsem rád, jak naši žáci/žákyně hrají...

Nešpi