Střelnice otevřena

Čechie Tuklaty B - TJ Sokol Horní Kruty 9:1 (7:0)

Sestava: Bazal (B) - Bajtler - Kuneš - Růžička - Lachman V. - Hlavatý - Pytloun - Sládek - Klepetko - Zradička - Vyhnal J. - Procházka Vl. - Pacovský - Lauber L. - Mazur

Před zápasem bych rozhodně netušil, že se nám podaří překonat oblíbený zápasový výsledek Pavla Lysého (9:2).

Z Horních Krut přijel, alespoň na oko, celkem mladý tým a čekal jsem boj o každý míč.

Od začátku ale bylo zřejmé, že na hřišti dominují domácí. Trenérský tah Vladimíra s návratem k zaběhnuté taktice vysokého pressingu v prvních 20ti minutách se vyplatil :). Hned v úvodní minutě se trefil krásným gólem Mikuláš Klepetko, když hlavou jen "líznul" míč a posunul jej za gólmanova záda.

Naše hra byla od začátku sebejistá. Vojta Lachman si otevřel gólový účet na úkor soupeře a hlavou trefil všechny 4 branky, čímž výrazně přispěl ke konečnému výsledku.

Za zmínku stojí i klid při zpracování a šibenice Kamila sládka. Po gólu pak přidal ještě Michal Pytloun, Kristián Zradička a z penalty defenzivně laděný útočník Pacovský.

Juniorka předvedla plejádu neproměněných šancí, takže i dvoucifernému skóre by se nikdo nemohl divit. Nicméně chyběl pomyslný kus štěstíčka.

Soupeři se podařilo v závěru ještě vstřelit čestnou branku a uzavřít konečné skóre na 9:1 pro tuklatské béčko.

Chtěl bych poděkovat fantastickým fanouškům, kteří nás hnali od začátku až do samotného konce za vítězstvím a klukům za výborný týmový výkon, podtržený hezkým a zaslouženým výsledkem.