Tuklaty - Býchory 0:3

Tuklaty – Býchory 0:3

Sestava:
Pazdera – Jambor – Werbynský – Vébr – Bazal – Bárta ( 81. Pacovský ) – Halgaš ( 62. Procházka Vr.ml. ) – Kotala – Pytloun ( 80. Kuneš ) – Blaščok – Procházka D.

Do utkání proti silnému celku z Býchor jsme nevstoupili úplně špatně, snažili jsme se bránit a z rychlých brejků udeřit, bohužel soupeř má kvalitu, na kterou jsme nestačili. Dva nepokryté centry a jeden průnik středem, stav 0:3 a bylo po utkání. My jsme se snažili aspoň vstřelit branku, první na jaře, ale bohužel naše neschopnost je už doopravdy k zamyšlení. Soupeř v druhém poločase polevil a my jsme chodili 2 na jednoho, jeden na brankáře a stejně jsme neproměnili. I v prvním poločase jsme měli dvě vyložené šance, bohužel, bez vstřelených branek se fotbal nedá hrát. Sráží nás to pak i v obraně, protože víme, že jakmile dostaneme 2 góly, tak je pravděpodobnost vítězství mizivá.

To že nehrajeme v kompletní sestavě, to už je ohraná písnička a my se musíme zamyslet a koukat do budoucnosti, protože bez doplnění kádru o 4 -5 hráčů nemá smysl hrát tuhle soutěž. Samozřejmě se porveme o každý bod, abychom se zachránili a zbytek budeme řešit po skončení. Pořád to máme ve svých nohách a pokud se vyvarujeme chyb, budeme jezdit po zadku a konečně proměníme šance, tak máme šanci urvat i v Kouřimi nějaký ten bod. Naše forma je ale špatná a to si všichni uvědomujeme…