Týmy zakončily sezónu!

Týmy zakončily sezónu úspěšně! Ženy skončily již v květnu, obsadily krásné 5. místo a určitě se máme v dalších sezónách na co těšit. Holky se nyní chystají na přátelské utkání proti mužstvu Topolčan ze Slovenska, které se odehraje v rámci slavností v sobotu od 17:00!

 

Mini-přípravka záhájila tréninky v květnu, nejmenších se ujal Peter Borovský a my se budeme těšit, jak nám budou " nejmenší fotbalisti" růst před očima, jak výškově, tak dovednostma...

Mladší přípravka odehrála kvalitní turnaje, byli jsme účastníky divize B a divize C, tzn. druhá a třetí nejlepší skupina na Praze-východ. Soupeři byli kvalitní a i díky tomu jsme museli pozměnit nominační strategii, tak aby se zúčastnění skutečně zapojovali do hry. Jinak pravidelně na tréninky docházelo kolem 25 dětí a na valné většině jsou vidět pokroky, ovšem musím podotknout, že nás čeká hodně práce. I zde patří veliké díky trenérům, Tomášovi Růžičkovi, Vladimírovi Procházkovi, Michalovi Pytlounovi a Vráťovi Procházkovi!

Mladší žáci odehráli parádní sezónu, škoda slabšího podzimu, jinak by útočili na velmi zajímavý bodový zisk. Nutno podotknout, že trenér Milan Šindelář odvádí neskutečnou práci a ml.žáci hrají velmi pěkný fotbal... Trenérovi i celému týmu patří velký potlesk...

 

Starší žáci, stejně jako mladší, hrají společně s Přišimasy. Letošní sezónu odehráli v okrese Nymburk a svojí skupinu vyhráli, opět veliký potlesk!

Áčko po dlouhých letech bojovalo o první místo, nakonec skončilo na druhém místě a čeká, zda se potvrdí spekulace, že by toto místo také zaručovalo postup do okresu. Celkový zisk 63 bodů je velmi dobrý!

 

A všechny společně nás čekají oslavy 95. výročí založení klubu, stále běží přeprodej celovíkendových vstupenek, které můžete zakoupit dnes, zítra a ve čtvrtek na hřišti Čechie od 17 do 19 hodin!

Díky všem, kteří se podílejí, pomáhají, hrají,podporují a fandí Čechii!