U11 - Domácí turnaj

Domácí turnaj U11
Poslední turnaj na podzim jsme odehráli u nás v Tuklatech. Předešlé dva turnaje se nám vůbec nepovedly. Něco jsme si k tomu řekli, na tréninku i těsně před turnajem. Přiznám se, že jsem ani nečekal takový obrat ve výkonu. Doufám, že všichni do jednoho viděli, že pohyb a bojovnost nesmí chybět, v tom jsme zaostávali. Dnes tomu tak nebylo a přidali jsme krásné fotbalové akce a myšlenky.

Hned první utkání jsme si ukázali, že dokážeme hrát, že dokážeme hrát hezky, bojovat a běhat. S Brandýsem jsme hráli 1:1, ale troufnu si tvrdit, že jsme mohli klidně vyhrát, to ovšem není tak důležité jako hra kterou jsme předvedli, ta musela překvapit nejednoho rodiče.

Ostatní zápas byl téměř stejné, vyrovnané, měli jsme slabší chvilky, udělali jsme zbytečné chyby, ale to bylo i tím, že nám v brance chybí Lukáš Voženílek a střídají se hráči, i když oba dva zachytali velmi dobře.

My jsme tenhle turnaj potřebovali, ukázali jsme si, co umíme, na čem zapracovat a co je základním kamenem dobré hry.

Vidím hrozně moc práce před námi, hodně věcí ke zlepšování, ale také vidím obrovskou práci za námi a posun.

V jedné ze dvou nejlepších skupin na Praze východ jsme skončili šestí, tedy poslední, ale rozhodně se nemáme za co stydět. Všem bojovníkům za dnešní turnaj moc děkuji a všem do jednoho posílám mega pochvalu! Přeci jenom bych dneska vypíchnul dvě jména, Tondu Vébra a Šímu Ducháče. Prvního za pokroky, které dělá, druhého za příkladnou bojovnost pro tým!

Díky taky dalším, kteří přišli povzbudit, Tomášovi Šindelářovi za pomoc při pískání!

Díky,
Nešpi