U11 - poslední turnaje

Poslední 2 víkendy jsme zavítali na turnaje do Dobřejovic a Liblic..

 

Obou turnajů se zúčastnili všichni ze starší přípravky a na výsledcích to bylo znát.

Sice oba turnaje poznamenalo výrazně teplé počasí, ale to i na všech našich soupeřích.

 

Nechtěl bych se tolik zmiňovat o předvedené hře (protože byla prostě dobrá J) výsledky samozřejmě také a na obou turnajích jsme skončili na 1-2děleném místě.

 

Včera jsme byli v Liblicích odměněni za celou jarní práci celkovým 2 místem a potleskem ze stran soupeřů a jejich trenérů, předváděli jsme jednoznačně nejlepší fotbal.. mám z toho velkou radost a zároveň jsem smutný, že nám končí ve starší přípravce Míra Richter, Eva Matthey, Šimon Rainiš, Honza Drbohlav – všichni samozřejmě patřili k tahounům! a v této kategorii končí, přesunují se do žáků..

 

Věřím, že se bude starší přípravce i nadále dařit a k dobrým výsledkům jim pomůžou kluci, kteří tuto kategorii doplní z mladší přípravky.

 

Ve starší přípravce budou pokračovat 2 tahouni Lukáš Daněk a Šimon Ducháč J¨- přeju jim ať se daří a jsou vzorem pro mladší kluky.

 

Já se budu od podzimu věnovat trénování i nadále at. v mladších žácích, protože s dětmi v jednotlivých kategoriích postupuji..

 

Užijte si pořádně rozlučku tento pátek 14.6. a já se na Vás budu těšit na kempu v srpnu. Užívejte všichni pomalu přicházející prázdniny :-)

 

Růža