U11 - turnaj Hovorčovice

U11 - Hovorčovice
Další turnaj jsme odehráli v Hovorčovicích. Tentokrát v kompletní sestavě, i když začátek turnaje tomu vůbec neodpovídal. Hra se mi nelíbila, pohybově jsme zaostávali. První zápas jsme sice nakonec remizovali 2:2, dokázali jsme otočit ze stavu 0:2, ale tam asi pozitiva končí…

Druhý zápas s Nehvizdy, soupeř nás přehrál, ale my jsme mu to dost ulehčili. Několik chyb vedlo k tomu, že bylo rychle po zápase, ale i tak se naše hra zlepšovala. Nakonec jsme prohráli 2:6, ale postupně jsme se zlepšovali.

Další utkání proti Hovorčovicím už bylo vyrovnané, herně a nakonec i konečným výsledkem. Bojovalo se, kluci makali. V dalším utkání jsme dokázali pozlobit i Brandýs, prohráli jsme 1:3, ale výkon byl zase dobrý a všechny jsem pochválil, takhle by se mi to líbilo. Poslední zápas jsme hráli s týmem ze Zelenče, soupeř, který má výškovou převahu, byl nad naše síly, ale opět… veliká pochvala za bojovnost. Za tyhle tři zápasy si zaslouží veliké uznání Šíma Ducháč s Lukášem Daňkem, jejich bojovnost a nasazení je příkladné!

Teď máme víkend volný, potrénujeme 3x v týdnu a za 14 dní nás čeká turnaj v Radonicích.

 

Nešpi