U11 - Turnaj Šestajovice

13.9. Šestajovice

V neděli 13.9. jsme zavítali do nedalekých Šestajovic, k odehrání druhého turnaje v pořadí. První zápas nás čekaly suverénní Hovorčovice, které nám nasázely 6 gólů. Troufnu si však tvrdit, že herně jsme vyloženě nepropadli, ba naopak se mi předvedená hra velice líbila, akorát nás trápilo zakončení některých situací. V druhém zápase nás čekala Odolena Voda, které jsme po minulém turnaji měli co vracet. Začátek utkání se nám vydařil, soupeře zatlačili, nicméně hromadu šancí jsme neproměnili a najednou jsme prohrávali 0:3. Kluci už viděli zápas jako ztracený, pak se nám se štěstím podařil vstřelit gól a začala parádní jízda. Za 6 minut jsme Odolce vstřelili 5 gólů a otočili tak vývoj na konečných 5:3. Za mě osobně to byl nejhezčí zápas z naší strany. Krásný příklad, že utkání končí až s hvizdem rozhodčího a má se hrát do poslední minuty. Souboje s Šestajovicemi a Měšicemi jsme vyhráli 1:0 a 2:0, ale výkon už se mi nelíbil tak jako v prvních 2 zápasech. Zkrat přišel opět v posledním zápase, prohra s Unionem Čelákovice 2:3. Vždycky klukům říkám, že mi je prakticky jedno jestli vyhrajeme, nebo prohrajeme, ale záleží mi na způsobu – pokud kluci na hřišti nechají všechno a předvedou dobré herní momenty, nemám problém je pochválit. Tento zápas ovšem do této kategorie nepatří, prohra to byla zcela zasloužená, přístup většiny hráčů se mi nelíbil. Bohužel to byla černá kaňka na poměrně vydařeném turnaji, o to víc mě to za kluky mrzí, protože v kabině měli všichni hlavu dolů, ale zkraty se stávají i v lepších klubech. Celkově jsme si připsali 3 výhry, 2 prohry - skóre 10:12. Tímto děkuju všem za předvedené výkony na turnaji (vyjma posledního utkání) a těším se na sobotní výlet do Měšic, kde se doufám, opět předvedeme v dobrém světlě!