U11 - Turnaj v Říčanech

Dobrý den Všem fotbalovým nadšencům,

 

o víkendu jsme odehrali kvalitně obsazený turnaj v Říčanech, kde našimi soupeři ve skupině byly týmy AFK Slivenec,Zeleneč a Kyje.

První zápas jsme odehrali proti AFK Slivenec několikanásobnému vítězi tohoto turnaje. Tento zápaz jsme začali velmi aktivně a po brance Míry Richtra jsme šli do vedení, které se nám bohužel nepodařilo udržet do konce a pár minut  před koncem jsme inkasovali branku, nakonec jsme uhráli remízu. Následující zápas jsme oderali proti velmi silnému Zelenči, který jsme bohužel prohrali. Zde je na místě zmínit, že jsme měli výrazně mladší tým a to se projevilo na hřišti. Třetí a poslední zápas ve skupine nás čekal proti Kyjím. Sice jsme brzy inkasovali branku, ale vzápětí  jsme  vyrovnali hru i výsledek krásným golem Davida Petříka, byli jsme lepším týmem než soupeř,ale bohužel jsme pár vteřin před koncem inkasovali smolnou rozhodující branku a ta nás bohužel stála postup do semifinále.Toť stručně o zápasech ve skupině. Dále nasledovaly souboje o umístění, ve kterých se nám dařilo, nakone jsme obsadili 7.místo.

Na závěr bych chtěl podotknout, že to byly naše první zápasy po zimní přestávce a upřímně to bylo celkem znát. Bohužel se dost projevuje absence tréninkového zázemí v Tuklatech a okolí, kde jsou haly většinou obsazené, většina týmů proti kterým jsme se utkali, ať už na tomto turnaji nebo v kategorii mladší přípravky trénují 2x -3x týdně v hale a každý víkend mají turnaje. Na druhou stranu je to i otázka na rodiče, pokud děti chtějí sportovat, chtějí hrát, měli by svůj program ,co to možná jde, uzpůsobit.

Tímto bych chtěl poděkovat Lukášovi Daňkovi a Šímovi Ducháčovi z mladší přípravky za výpomoc, bez nich bychom na turnaj ani neodjeli...

Tomáš Růžička & Vladimír Procházka