U13 - Hodnocení trenéra Milana Šindeláře

TUKLATY/PŘIŠIMASY - STRUHAŘOV

8 : 3 ( 5 : 0 )

Branky : Zábranský 2x,Výborný 2x,Šindelář,Vavrek L.,Pros,Ruman)

Na úvod jarní části soutěže nás čekal tým ze středu tabulky. Velmi dobře odehraný první poločas,kdy jsme soupeře měli stále pod tlakem- pohledné kombinace a spousty neproměněných šancí. Druhá půle již byla z naší strany vlažnější,zejména v obraně a dovolili jsme Struhařovu trochu korigovat výsledek. Nicméně na úvod sezony z předvedené hry převládají pozitiva.

MOCHOV - TUKLATY/PŘIŠIMASY

2 : 10 ( 1 : 4 )

Branky : Zábranský 4x,Šindelář 4x,Výborný 2x

Další mistrovské utkání jsme odehráli v Mochově. Soupeř nás zaskočil hřištěm,které mělo rozměry odpovídající pro st.přípravku hrající systém 5+1. Na přehuštěném prostoru pro kombinační hru bohužel moc prostoru nebylo. Střelami ze střední vzdálenosti se několikrát prosadilo duo Zábranský-Šindelář. V utkání plném osobních soubojů jsme v pohodovém tempu dokráčeli k vítězství 10:2.

TUKLATY/PŘIŠIMASY - VYŽLOVKA

8 : 0 ( 2 : 0 )

Branky : Zábranský 4x,Výborný 3x, Šindelář

Serii utkání se soupeři , kteří se pohybují v tabulce v naší blízkosti zahajujeme doma proti Vyžlovce. V sychravém počasí musel náš výkon zahřát všechny diváky. Soupeře jsme od začátku přehrávali ve všech směrech – všichni chtěli běhat,důraz ,technické dovednosti,pohledné kombinace na jeden dotek i individuální akce. Poločas skončil sice pouze 2: 0 ,ale 4x se třásla branková konstrukce a spousta dalších šancí zústala nevyužita. Na klukách bylo vidět,že se dnes fotbalem baví. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu,akorát nám to tam začalo trochu padat. Kluci za tento zápas zaslouží pochvalu – předvedli takřka ideální výkon,kdy soupeře neustále presosovali a tím mu nedali prostor k žádné kombinaci. Výborné zakládání akcí už od obrany atd. – trenér se cítil spokojeně . Výstižné je zhodnocení na stránkách soupeře – „odvezli jsme si debakl,aniž bychom si škrtli“.

KLECANY - TUKLATY/PŘIŠIMASY

3 : 9 ( 0 : 5 )

Branky : Zábranský 4x,Výborný 4x, Šindelář

Klecany se v tabulce pohybují 4 body za naším týmem,takže očekávám vyrovnané utkání. Při nástupu měl soupeř mírnou výškovou převahu,ale ta naštěstí zápasy nerozhoduje. Do soupeře jsme se od začátku pustili a naše rychlá branka v úvodu naznačila,jak se bude zápas vyvíjet. Ojedinělé náznaky šancí soupeře v první půli pochytal dnes dobře chytající Dan Gross. V druhé půli jsme dvěmi brankami rychle zvýšili na 7 : 0. Poté jsme si vybrali slabší chvilku, kdy dostaváme mezi 40-50 minutou 3 branky. Ve zbytku utkání se vracíme ke své hře a přidáváme ještě 2 branky.

TUKLATY/PŘIŠIMASY - UNION ČELÁKOVICE

4 : 2 ( 2 : 1 )

Branky : Pros, Šindelář, Zábranský pen.,Výborný

Soupeř z Čelákovic se na nás velice dobře připavil – osobní obrana na Honzu Zábranského,při které soupeř často používal ruce a agresivní hra s důrazným napadáním naší rozehrávky. Opticky jsme sice měli trochu navrch,ale vyložených šancí jsme měli pomálu a když už , tak je pochytal výborný golmán Čelákovic,stejně tak jako pokusy ze střední vzdálenosti. Vedení jsme se ujali v 16 minutě,kdy po levé straně prošel T.Šindelář a naservíroval balon před poloprázdnou bránu P.Prosovi 1:0. Za 2.minuty bylo vyrovnáno po nedůrazu naší obrany. Poté jsme neproměnily dvě vyložené šance. Vedení se ujímáme v 25.minutě,kdy T.Šindelář individuální akcí prochází středem obrany a zakončuje k levé tyči – 2:1. Po půli se obraz hry nemění akce se střídají na obě strany za naší mírné převahy. Soupeř hrozí hlavně po rohových kopech,které má nacvičené. Právě po rohu a chybě našeho golmána- Honzy Vašiny,který jinak chytal výborně,dostávme ve 42.minutě vyrovnávací branku – 2:2. Ve 45.minutě dostává T.Šindelář míč do uličky od Honzy – v pokutovém území ho skluzem nedovoleně zastavuje hráč Čelákovic. Následnou penaltu za nevole hostující střídačky s přehledem proměňuje Honza Zábranský - 3:2. Ve zbytku zápasu zahrozili Čelakovice opět po rohovém kopu,jinak je držíme dostatečně daleko od naší branky. V poslední minutě pečetí naše vítězství David Výborný,který se prosadil ve vápně po centru Honzy Zábranského 4:2. S kvalitním soupeřem získáváme zaslouženě 3 body.