U13 - mladší žáci vstupují do sezóny vítězně

U13 - Dobré Pole - Čechie Tuklaty 2:3


Vážení fotbalový nadšenci, přináším zprávu z první mistrovského utkaní ml. žáků

 

Sestava: Jedna Vavrek, Eva Matthey, Luky Vavrek, David Petřík, Míra Richter, Šíma Ducháč, Luky Daněk, Šimon Rainiš, Jidra Šebek, Eda Šebek, Luky Šidelář

 

K první zápasu jsme zavítali do Dobrého Pole, kde jsme chtěli pomstít náš A tým a vyhrát!!!!

Jelikož se jednalo o první zápas v novém složení bez obvyklých opor, které přešli do kategorie st. žáků tak jsme nevěděli, co od zápasu očekávat, ale dál už k zápasu.

Zápas začal a my se ujmuli taktovky, drželi jsem míč a krásně kombinovali, jen se nám nedařila koncovka a jak už to ve fotbale bývá, z jednoho ojedinělou útoku jsme inkasovali branku.

A to trochu zamávalo s psychikou našeho týmu, začali jsem zbytečně kazit jednoduché přihrávky, ale paradoxně se nám z jedné ne moc povedené střely, kterou tečoval jeden z domácích bránicích hráčů podařili vyrovnat, což nás uklidnilo hra se vyrovnala, když už se, zdálo že půjdeme o poločase do šaten za nerozhodného stavu, jsme inkasovali po rohovém kopu druhou branku☹. O poločase panovalo v šatně velké zklamání. Řekli jsme si pár vět a na každém bylo vidět odhodlání dát do druhého poločasu veškerý zbytek energie co v sobě má!!!

A je to tady začíná druhá půle a my opět diktujeme tempo hry a soupeře do ničeho nepouštíme, naopak se začínáme čím dál víc osmělovat a naše snaha nese své ovoce, po individuální Davida Petříka který byl faulován je nařízena penalta pro náš tým, David se sám staví k míči a chladnokrevně proměňuje a stav je 2:2 a my pokračujeme v našem tlaku a následuje rohový kop z kterého jsme udeřili potřetí, krásně se trefil Lukáš Daněk. Ale ještě zbývá pár minut do konce zápasu a my očekáváme tlak soupeře, který přichází a my obětavě bráníme, Luky Šindelář blokuje střelu, která míří do naší branky a Jenda Vavrek předvádí skvělé zákroky, a i my máme své šance, z brejku Luky Šindelář, ale bohužel nedokázal prosadit se samostatného úniku.

A je to tady přichází konec zápasu a vítězíme 3:2!!!!! Nemá cenu jmenovat, protože všichni předvedli super výkony!!!!!!!

 

Chtěl bych poděkovat všem hráčům a rodičům, kteří absolvovali oba žákovské zápasy!!!

 

PS: Kluci z Ačka mise splněna