U13 - nepovedené utkání v Radimi

Radim – Tuklaty 12:1

Branka: Eva Matthey

Sestava: Vašek Holčák – Eva Matthey – Šimon Rainiš – Šíma Ducháč – Míra Richter – Luky Daněk – Luky Šindelář – Jindra Šebek – Ondra Pokorný

 

Do zápasu s Radimí jsme šli poměrně s mladou sestavou, ovšem nikoliv tak špatnou, jak jsme do zápasu vstoupili a po 10-ti minutách nebylo o čem. Měli jsme jednoho na střídání, soupeř střídal celou sedmičku hráčů, ale i tak byla kvalita jasně na domácí straně.

Bohužel, my máme hrozné výkyvy, skoro bych řekl náladovost. My jsme zápas prohráli ještě před začátkem, stačí se podívat na pohyb, jakým vstupujeme na hřiště, řešíme něco jiného. I to je chyba mě, jako trenéra, na tom musíme společně zapracovat. Pozoruji to, že jakmile nevyhráváme a hrajeme proti silnějším celkům, tak se všichni hlásí o střídání, nikdo nemůže a nikdo moc nechce hrát… Na tom musíme zapracovat a všichni musíme držet za jeden provaz, volně řečeno, všichni se musíme zachovat jako Šíma Ducháč, který za stavu 0:10 slovy „ Šindy nic se neděje, nevadí“ podpořil spoluhráče po neproměnění šance. Tohle je přístup, který chci vidět od všech na hřišti.
Ovšem, soupeř byl fotbalovější, starší, lepší, takové výsledky k zápasům dětí patří a rozhodně to není žádná katastrofa, důležité je dál pracovat a zlepšovat se. Na týmu Radimi vidíme, že máme před sebou ještě hodně práce a zápasy se silnými celky nás budou posouvat.

 

Za týden nás čeká poslední utkání mladších žáků a my chceme předvést daleko lepší výkon, ať už zápas skončí jakkoliv!  

Nešpi