U13 - Prohra ve Velimi

Velim - Tuklaty 3:2

branky: Kuneš, Daněk

Sestava: Fanfule Matouš - Vavrek Lukáš, Vavrek Honza, Kuneš Nicolas,Rainiš Šimon, Ducháč Šimon, Daněk Lukáš, Matthey Eva, Šebek Jindra, Šebek Eda

 

Tohle utkání se mi vůbec nelíbilo. Z naší strany hra nebyla dobrá, možná jsme byli trošku flustrovaní z tvrdé hry a nepískání některých zákroků, ale to by nás nemělo omlouvat. Z naší strany chyběl jak důraz, tak fotbalovost. Každ den není posvícení, ale nedostatky se nám ukázaly a my na nich musíme pracovat. Míčové dovednosti nám dělají veliký problém, pokud máme menší prostor, tak jsme "namydlení"... Ovšem tohle je drobnost, potrénujeme a budeme se zlepšovat. 

Trošku více mě pak zklamaly reakce některých dětí Velimi, jak v okopávání a zbytečně tvrdé hře, tak hlavně pak používanému slovníku... Po odpískaném faulu našeho hráče vykřiknou " Chceš bitku" ... o hláškách v kabině po výhře se zmiňovat nemohu, bylo by to jen samá hvězdička. To jsem rád, že se nikdo z našich dětí tohoto nedopouští... Pochvalu bych směroval k vyšímu klukovi, stoperovi, domácích, který se od tohoto chování sám od sebe distancoval a nahlas dával najevo nesouhlas! Veliká pochvala!


Nešpi