U15 - Žáci předveli opět parádní výkon, ale...

Štítarský SK - Čechie Tuklaty 2:1

branka: Matouš Kuneš

Sestava: Holčák V. - Klepetko - Matthey E. - Kuneš M. - Jarolímek - Šebek J. - Pros - Daněk - Rainiš - Matthey M. - Kuneš N. - Vavrek J. - Vavrek L. - Richter

Dnes jsme se vrátili se Štítar s prohrou 1:2. Přesto musím moje hráče pochválit. Hrál se pěkný fotbal a soupeře, který byl věkově zase o dva roky před našimi, jsme v druhé půli za stavu 1:2 tlačili a posledních dvacet minut nepustili na naši polovinu. Trefili jsme břevno a tyč, ale vyrovnat se nepodařilo. Ten tlak, který jsme měli vznikal bojovností, obětavostí a touhou vyrovnat. Není si tedy co vyčítat. Gól za nás vstřelil Matouš Kuneš, který celkově předvedl parádní výkon. V bráně zaskočil Vašek Holčák, který vychytal min.tři gólové situace. Tedy výborný zápas se smutným koncem, ale přesto děkuji.
Těším se přiští týden na vítězné zakončení sezóny na domácím hřišti.