U9 - druhý turnaj v Zelenči

Druhý turnaj jsme odehráli na krásném hřišti v Zelenči, počasí nám docela přálo. Po prvním turnaji už jsme trochu věděli do čeho jdeme a tak jsme se snažili udělat opět další krůčky ke zlepšení.

 

Co se týče hry, měli jsme asi více lepších herních situací, než první turnaj. Nedařilo se tolik tahounům Ondrovi a Šindymu, to je škoda, možná únava... nicméně kvalita a šikovnost je na jejich straně!

 

První zápas jsme odehráli naprosto vyrovnaně s týmem Odolené Vody, výsledek 0:6 je velmi krutý, ale herně jsme byli spokojeni. 

Druhý zápas, proti Nehvizdům, bych rozdělil na dvě poloviny, první, naprosto vyrovnaná, dokázali jsme se soupeřem hrát a opět byla spokojenost, druhou jsme vůbec nezvládli. Nakonec 2:7.

Zápas se Zelenčí, hrůza, naprosto odfláknuté utkání, 0:9, ale co bylo horší, naše hra byla hrozná... Zde musíme máknout a určitě se nám to podaří!

Čekal nás zápas proti favoritovi skupiny, na Brandýs jsme si řekli, že chceme dát alepspoň 3 branky, to se nám nakonec podařilo a my jsme s Brandýsem nakonec odehráli velmi dobré utkání, 3:9.

Poslední zápas proti Úvalům jsme sice vyhráli 4:2, ale herně už to nebylo tak dobré, už to bylo ospalé a tempo opadlo, výhra zde udělala radost hlavně dětem.

 

Suma-sumárum, máme na čem pracovat, ale vidím pokroky a to je hlavní. Pomalinku začínáme dohánět fatální ztrátu tréninkových jednotek za zimu. Musíme zapracovat na pohybu, bojovnosti a technice s míčem. Velmi dobrý turnaj odehráli Benja a Táďa. 

 

Nešpi