U9 má za sebou podzimní část

Mladší přípravka odehrála podzimní turnajovou část! Dohromady 6 turnajů, na každém 5 zápasů a ještě stihla sehrát nějaké přátelské utkání během podzimu v týdnu.

Turnajů se zúčastnilo dohromady 11 dětí. Novou zkušenost má za sebou Lukáš Voženílek (2010) , Benjamin Ackah (2010) si svýmy výkony zasloužil nominace na všechny turnaje. Tahouny týmu, Šími Ducháče a Lukáše Daňka , výborně doplnili Ondra Pokorný (2010) s Lukášem Šindelářem (2010), kteří svými výkony potěšili trenéry. Všechny turnaje odehrál Fanda Fouček.V brance se rozkoukával nově Tonda Vébr, na několik zápasů naskočili: Annička Drbohlavová, Eda Šebek, Mára Fanfule. 

Finální umístění je 3.místo ( Brandýs/Boleslav A, Úvaly, Tuklaty, Liblice, Union Čelákovice B, Spartak Čelákovice B), ale pokud mám trochu přiblížit vývoj podzimu, tak musíme objektivně podotknout, že kromě Brandýsa jsme všechny týmy dokázali fotbalově přehrávat. Celý podzim jsme kladli důraz na dovednosti, nikoliv na výsledky, snažili jsme se nepočítat obdržené branky, statistikám vévodily kličky, přihrávky, vybojované míče a vstřelené branky.

http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-g/

Velice nás těší pokroky, ještě víc pak pocit, že nám děti věří v tom co dělají. V tom jak hrají a jak se na hřišti chceme prezentovat. Nechceme nakopávat pouze na branku za cílem dát gól, nechceme se hádat, když rozhodčí nepísknou držení, strkání, protože vím, že nás každý takový ustátý souboj posune v kontrole s míčem a my z toho budeme těžit za dva, tři, čtyři roky. My nejezdíme na turnaje vyhrávat, ale posouvat se dál a bavit se fotbalem!

Moje a Míši pocity jsou velmi pozitivní a oba dva děkujeme celému týmu ( prosíme o vyřízení dětem doma, i když to od nás na rozlučce určitě uslyší ) za parádní zápasy, plné odhodlání a krásných fotbalových kliček a branek!

Osobně musím poděkovat Michalovi Pytlounovi, který skvěle zapadl do nastaveného směru trénování a věnuje v jeho letech dětem tolik času, dojíždí z Kostelce a ještě po turnaji jde na utkání A týmu! Takže tak jak patří potlesk dětem, tak i „Pytlíkovi“ ! :-)

Nyní nás čeká několik posledních tréninků, plán na zimu, rozlučka a pak zimní odpočinek! A nezapomínejte, trénovat se dá i v zimě doma s molitanovým míčem! :-)

 

Nešpi