U9 - mladší přípravka má za sebou podzimní část...

Mladší přípravka odehrála turnajovou podzimní část a skončila na prvním místě!!!


FOTOGALERIE ZDE

 

Mladší přípravka skončila podzimní část. Po odchodu ročníku 2009 do starší přípravky a zvláště pak dvojice tahounů minulého ročníku Šími Ducháče a Lukáše Daňka jsme do této sezóny vstupovali s otazníkem, jak to vlastně bude vypadat. Hned první turnaj nás velmi mile překvapil a vlastně to byl náš nejlepší turnaj. První turnaj v sezóně, na domácí půdě a pět výher z pěti zápasů, první místo, ale i když to bude znít jako fráze, tak my jsme byli nadšení jakým způsobem jsme ten turnaj vyhráli. Předváděli jsme velmi pěknou týmovou hru. Velké vystřízlivění přišlo na druhém turnaji v Úvalech, do turnaje jsme nastoupili velmi vlažně a i možná s pocitem, že budeme vyhrávat bez běhání a chuti hrát. My jsme je v tom první utkání nechali a nezasahovali jsme do jeho průběhu. Herně ani výsledkově jsme úvodní duel nezvládli a na řadu musela přijít debata, takhle jsme pokračovat rozhodně nechtěli. Zbylé tři turnaje jsme odehráli dost vyrovnaně z pohledu celkového. Takže nás „zdobil“ klasický pomalý, ospalý začátek, velmi kvalitní střed turnaje a poslední zápasy se většinou tak dohrávaly, i když jsme je vyhrávali, tak kvalitou už malinko pokulhávaly.


Mezi našimi soupeři byli:

Úvaly, Liblice, Šestajovice, Nehvizdy a Kounice. Z pěti turnajů se nám podařilo 3 vyhrát a celkově jsme podzimní část turnajové soutěže zakončili na prvním místě. Největší bitvy jsme sváděli s rivalem z Úval, kolikrát to byly nervy až do konce, celkově jsme měli společnou bilanci 3 výhry, dvě prohry a jednu remízu.

Podzimní části se zúčastnili:

Tonda Vébr většinu utkání odchytal v brance, pokud nastoupil, tak i on se podílel na vstřílení branek. Ondra Pokorný odehrál téměř každou minutu, tvořil hru a zásoboval levačkou či pravačkou svoje spoluhráče, střílel důležité branky. Lukáš Šindelka, neúnavný bojovník týmu, který taktéž odehrál většinu minut, prorazil by i zeď, kdyby to znamenalo vstřelení branky. Lukáš Voženílek a Benjamin Ackah doplnili tuhle dvojici a v mých očích udělali za poslední rok největší posuny, hbitý Benja a střelec Lukáš rozhodně přispěli velikou mírou k našemu úspěšnému podzimu. Patrik Tomek zdárně sekundoval a bojoval ve prospěch týmu.Dvě stabilní dva-jedenáctky, to je Domča Borovský a Táďa Procházka, první se dostal jak do branky, tak do pole, pohybově velmi nadějné „křídlo“, druhá 2011ka, Táďa, snad ani jiný sport v Tuklatech hrát nemůže, díky svému příjmení a jestli jsem zmínil veliký výkonnostní skok u předešlé dvojice, tak Táďa roste každým týdnem díky pilnému tréninku. Tým poté ještě doplnila na jednom turnaji Anička Drbohlavová, která nakoukla do turnajů již v minulém ročníku, bratrskou dvojici vytvořil společně s Lukášem Máťa Voženílek, který se také dostával pravidelně do hry a poslední článkem týmu byl nováček Tom Kolínský, který si odkroutil první dva turnaje v kariéře.

Všem těmto patři veliké díky za parádní výkony a super zážitky. V zádech tohoto týmu pak stál Míša Pytloun, který si zaslouží veliký díky za jeho zápal a pevně věřím, že bude ve své práci úspěšně pokračovat, protože má úspěch a troufnu si tvrdit, že ho děti poslouchají, respektují a hlavně je to baví.

Na závěr pak děkujeme s Míšou rodičům za téměř včasné příjezdy na turnaje a bezproblémovou komunikaci, mírné resty tam jsou a máme je zapsané v hlavách, stejně tak jako první branky v kariéře, zapomenuté věci či porušení životosprávy před turnajem! :-)  Vše vyřešíme na rozlučce v Říčanech na konci listopadu. :-P :-))

Díky za parádní fotbalový podzim!

 

Nešpi