U9 - turnaj v Říčanech 12.2.2017

Mladší přípravka odehraje v neděli 12.února turnaj v Říčanech v hale Fialka. Turnaje se zúčastní dohromady 8 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin. My jsme nalosováni do skupiny s týmy: Sk Šestajovice, FK Admira Praha 2, SK Dolní Měcholupy. Po odehrání 3 skupinových zápasů budeme hrát vyřazovací část.
V první skupině jsou týmy FK Admira 1, SK Union Čelákovice, TJ Sokol Cholupice a TJ Sokol Čechtice.

Všechno to jsou velmi silné týmy, pro nás to bude velmi cenná zkušenost, kdy se budeme moct poměřit s většími týmy. 

Sraz v Říčanech v hale nejpozději v 12:30, samotný turnaj začíná v 12:45 a my hrajeme první zápas v 13:21!

Nominace na turnaj:
Tom Kastl, Honza Vavrek, David Petřík, Eva Matthey, Šíma Ducháč, Tonda Vébr, Luky Šindelář,Ondra Pokorný a Franta Šuma!

Informace pro trenéry, rodiče a děti!

Trenéři, vedoucí, rodiče a hráči, všechny pokyny k turnaji, hrací řády, platby, rozpisy zápasů atd. jsou u pořadatele turnaje dole pod tribunou na hrací ploše. Recepce, která je u vstupu do haly, nemá s turnajem nic společného, pouze pomůže při hledání šaten!

DOMÁCÍ:
• Mužstvo, které je v rozpisu zápasů uvedeno na prvním místě, je považováno za domácí mužstvo. Hraje vždy na levé půlce haly z pohledu tribuny a i střídačky má na své levé půlce. Je potřeba dodržovat! • Domácí mužstvo má výběr barvy dresů.
HOSTÉ: • Mužstvo, které je uvedené na druhém místě v rozpisu zápasů = hosté. Hrají vždy na pravé půlce haly z pohledu tribuny a mají tam i střídačky. Prosím o dodržování! • Hostující mužstvo se musí přizpůsobit barvou dresů – rozlišováky jsou k zapůjčení u pořadatele dole u hrací plochy. Přijďte si pro ně včas a vždy po zápase je musíte vrátit. Nenoste je do šaten! Hráč může mít pouze sálovou obuv bez špuntů a s vhodnou podrážkou určenou pro haly. V žádném případě se nesmí nosit kopačky, turfy a špinavé boty. Střídačky budou pro obě mužstva označena: DOMÁCÍ, HOSTÉ. Dostanete se na ně po schodech dolů z pravé i levé strany tribuny. Zápas začíná a rozehrává mužstvo, které je dříve nastoupené a připravené. Jestliže některé mužstvo nenastoupí včas na svůj zápas dle rozpisu, bude kontumace výsledkem 3:0. K rozcvičení, protažení můžete využít prostor u tribuny, nikoliv u recepce. V případě potřeby je k dispozici lékárnička na recepci a u pořadatele turnaje na hrací ploše. Rozpisy zápasů s aktuálními výsledky jsou po celou dobu turnaje na nástěnce nahoře na tribuně a dole u hrací plochy. Po každém zápase je do rozpisu zapisuje rozhodčí. Prosím, kontrolujte si výsledky ihned po zápase. Pro rodiče, kteří mají zakázán vstup na hrací plochu, jsou rozpisy zápasů vyvěšeny na tribuně. Vyhodnocení turnaje a předání cen je ihned po odehrání posledního zápasu na hrací ploše. WC jsou hned vedle vstupu do haly po pravé straně u recepce. Restaurace je v přízemí za recepcí, kino je o patro níže a bazén je úplně dole. Případné poškození šaten, vybavení haly bude hrazeno ihned na recepci. Za mužstvo zodpovídá vždy trenér nebo vedoucí. Děkuji za pochopení. V trenýrkách, ve kterých hrajete nebudete plavčíkem vpuštěni do bazénu. Přibalte se s sebou plavky a ručník.

POZOR: Městská policie dává pravidelně botičky řidičům, kteří parkují v ulici, kde se nachází hala (ul. Mánesova) a to v její horní části na travnatém pruhu. Děkuji všem trenérům, vedoucím i rodičům za dodržování těchto pokynů, za pořádek v šatnách a přezouvání se na hrací plochu.

Další informace naleznete zde:
http://loda0.webnode.cz/novinky/hala-fialka/


25.11.2016 Pořadatel turnaje – Mgr. Josef Lodín

 

ROZLOSOVÁNÍ

12:45 TJ Sokol Cholupice SK Union Čelákovice
12:57 TJ Sokol Čechtice FK Admira Praha 1
13:09 SK Dolní Měcholupy FK Admira Praha 2
13:21 SK Šestajovice Čechie Tuklaty
13:33 TJ Sokol Cholupice TJ Sokol Čechtice
13:45 SK Union Čelákovice FK Admira Praha 1
13:57 SK Dolní Měcholupy SK Šestajovice
14:09 FK Admira Praha 2 Čechie Tuklaty
14:21 TJ Sokol Cholupice FK Admira Praha 1
14:33 TJ Sokol Čechtice SK Union Čelákovice
14:45 SK Dolní Měcholupy Čechie Tuklaty
14:57 FK Admira Praha 2 SK Šestajovice

15:09 4 A 3 B
15:21 4 B 3 A
15:33 2 A 1 B
15:45 2 B 1 A
15:57 o 7. místo
16:09 o 5. místo
16:21 o 3. místo
16:33 o 1. místo
16:45 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ, rozdání cen
12.2. MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 08/09
1 x 10 minut