U9 - Turnaj v Říčanech

V neděli 12. jsme odjeli s částí ml.přípravky na turnaj do Říčan, na turnaj se přihlásily velmi silné týmy a nás čekalo zajímavé srovnání a porovnání dovedností.

Nakonec jsme skončili na posledním 7. místě, což není to nejdůležitější, důležité bylo, že si všichni zahráli a mohli okoukat nové věci.

1. utkání: Sokol Cholupice - Tuklaty 6:0

- do toho utkání jsme nevstoupili dobře, zápas je 10 minut dlouhý, nám trvalo než jsme se rozkoukali, trochu si zvykli na halu, soupeři tam napadalo téměř vše a my jsme tak dostali hned první zápas slušnou "facku" ... Bylo těžké se z toho oklepat.

2. utkání: Benešov - Tuklaty 2:1 ( branka: Šíma Ducháč )

- tady do toho utkání jsme šli ( díky výsledky Benešov - Cholupice 1:0 ), že chceme být co nejplatnějším soupeřem a trochu se vytáhnout. Se soupeřem jsme hráli vyrovnaně, prohráli jsme 2:1, kdy jsme inkasovali až v závěru utkání. Tento zápas se nám hodně povedl, od trenéra přišla pochvala,ale i přesto byl tým naštvaný, chtěl vyhrát.

 

3. utkání: Tuklaty - Admira Praha A 1:2 ( branka: Eva Matthey )

- opět utkání s "velkým" týmem, opět prohra 2:1 a v tomto utkání jsme byli blízko vítězství, vedli jsme 1:0, bohužel pak soupeř kopal penaltu a v závěru opět strhl vítězství na svoji stranu. Zde už se dostavilo velké naštvání uvnitř týmu a opět jsme museli krotit emoce, výkon byl dobrý, velmi dobrý...

 

4. utkání : Admira Praha B - Tuklaty 1:1 ( branka: Ondra Pokorný )

- konečně bod, ale také poslední dobré utkání z naší strany. Opět jsme vedli v utkání, ale nedokázali jsme ho vyhrát, výkon byl opět velmi slušný

 

5. utkání: Šestajovice - Tuklaty 2:0

- soupeř který nás čeká v jarní části, bohužel hodně špatný výkon, za tento zápas si nezasloužíme pochvalu, vůbec neberu ohled na výsledek,ale na veliký nezájem hrát, zahrát si... 

 

6. Čechtice - Tuklaty 5:1 ( branka: Tomáš Kastl )

- zde bude stejný komentář, vytratila se mi chuť hrát

 

Turnaj jsme odehráli v tomto složení: Tomáš Kastl (2008), Eva Matthey(2007), Honza Vavrek (2008), Šimon Ducháč (2009) , David Petřík (2008), Lukáš Šindelář (2010), Ondra Pokorný (2010) a Tonda Vébr (2010)Konečné pořadí:

1. Sk Benešov 
2. TJ Sokol Čechtice
3. Sk Šestajovice
4. FK Admira Praha A
5. FK Admira Praha B
6. TJ Sokol Cholupice
7. Čechie Tuklaty 

 

Na závěr krátké shrnutí, na soupeřích bylo vidět, že trénují častěji, hrají více v hale a troufnu si tvrdit, měli i průměrově starší týmy. My jsme nepůsobili tak "vyspělým" dojmem, ale jsem rád, že si všichni zahráli. V týmu jsme měli 3 kluky ročníku 2010, měli to velmi těžké, kdy bojovali s větším soupeřem, ale vedli si velmi dobře! Víme, že když budeme poctivě pracovat, tak se máme kam posouvat. Kromě 2 zápasů jsme to odehráli pěkně. Takže díky za účast a uvidíme se na trénincích, zabereme! Gratuluji nováčkovi Ondrovi Pokornýmu ( ročník 2010 ) k prvnímu krásnému gólu!

Roman Nešpor