U9 - UFOUN Cup v Kostelci

Očima trenéra Romana Nešpora:

Soupiska: Tom Kastl, Jenda Vavrek, Míra Richter, Eva Matthey, Luky Daněk, Šíma Ducháč Luky Šindelář, Ondra Pokorný a Franta Šuma! 

Výsledky:

Tuklaty - Vyžlovka A 2:3

Tuklaty - Vyžlovka B 0:3

Tuklaty - Škvorec 0:3

Skončili jsme na posledním 4. místě, ovšem hlavně zápasy s Vyžlovkou jsme odehráli velmi dobře, líbila se mi bojovnost, vypracovali jsme si dost šancí, bohužel štěstíčko jsme neměli. Dobře chytal Tomáš v brance a tým podržel. Poslední utkání se Škvorcem jsme chtěli vyhrát, ale myslím, že jsme chtěli tolik, že po prvním obdrženém gólu jsme se zlomili. Hlavně proto, že se utkání hrálo spíše na polovině Škvorce, byli jsme lepší, ale nedokázali jsme protlačit míč do branky. I když výsledky vypadají jednoznačně, kdo viděl, tak ví, že tomu tak nebylo. Byli jsme pochváleni i ze strany Vyžlovky, škoda šancí. Turnaj nám ukázal naše svetlé stránky, ale také poukazál na věci, které musíme tréninkama zlepšovat... Prohry nás donutí více a lépe pracovat a na dalším turnaji budeme silnější. Již zítra nás čekají tréninkové jednotky v Klánovicích!

Já osobně turnaj hodnotím pozitivně, opět jsme měli na soupisce dva kluky 2010, dokázali jsme hrát vyrovnaný utkání s Vyžlovkou B, která nasázela Škvorci přes 10 branek a její herní projev je, řekl bych, velmi nevídaný v kategorii U8 na této úrovni.

Děkujeme za pozvání a i když bylo o dva týmy méně, my jsme si turnaj užili!