Utkání s rezervou Libodřic skončilo debaklem

Čechie Tuklaty B – FK Libodřice B 0:5 (0:2)

 

Sestava: Lachman J. (B) – Procházka Vl. (61. Hlávka) – Stejskal – Pacovský (46. Dvořák) – Jordán (72. Fořt) - Halgaš – Zradička – Lysý – Vyhnal J. - Lachman V. (34. Dolejš) – Regner (46. Procházka M.)   

Nejlepší hráč: Vyhnal, Stejskal

Za tento zápas se fanouškům musím omluvit. Asi to z tribuny muselo chvílemi vypadat, jako když se honí Tom a Jarry.

I když jsem měl pocit, že do tohoto zápasu nastupuje možná nejsilnější sestava, soupeř byl nad naše možnosti. První gól padl po mé hrubce v obraně, kdy jsem ukopl míč Honzovi Lachmanovi a soupeř neměl problém doklepnout volný míč do brány.

Libodřicím se podařilo do poločasu skórovat ještě jednou. To když míč z trestňáku propadl až k zadní tyči, kde nikým nehlídaný hráč soupeře skóroval podruhé.

Možná by byla jiná situace, kdyby se nám podařilo proměnit některou z šancí v prvním poločase. Na „kdyby“ se ale fotbal nehraje a naše pokusy šly vedle nebo je kryl Libodřický gólman.

Do druhého poločasu nastoupila lehce obměněná sestava, ale kýžený úspěch to nepřineslo. Bohužel nám totálně odešla hra v záloze a všechny míče se opět začaly vracet jako bumerang. Přestali jsme běhat, nikdo se nenabízel, což soupeř v pohodlném tempu odměnil dalšími třemi góly do naší sítě.

Příští kolo hrajeme v Polepech, které jsou druhé. Pokud chceme pomýšlet na nějaký bod, musíme oproti nedělnímu zápasu hodně přidat. Věřím, že to v nás je a že včerejší zápas byl jen projevem únavy ze slepených zápasů minulého víkendu a úterý.

 

Páca