TJ Nučice B – Čechie Tuklaty „B“ – 5:1 (1:0)

Sestava: Bazal (B) – Pígl – Pytloun – Lysý – Mazur – Procházka D. – Růžička – Procházka Vl. – Lauber D. – Lauber L. – Lachman V. – Pacovský – Holčák - Klepetko

Nejlepší hráč: soupeř

Tak máme zase po víkendu plném fotbalu…..

Juniorka jela do Nučic, kterým hrálo áčko. Jak tomu ale letos bývá, opět jsme byli v hodně slátané sestavě. Pokud to takhle půjde dál, budou z nás všech univerzálové.

Od úvodního hvizdu se hrálo velice slušné utkání. Juniorka tlačila a v úvodních minutách si duo Vladimír Procházka a Vojta Lachman vytvořilo hned několik ložených šancí, které však ve všech případech trefily prostředek brány, kde stál gólman.

Dobývání soupeřovi svatyně pokračovalo, avšak se stejným efektem. Proto to byl právě soupeř, který poctivou vyčkávací hrou dotáhl jeden z mála útoků až k brance těsně před poločasovým hvizdem.

Do druhé půle jsme chtěli zlepšit přechod na soupeřovu půlku, ale co jsme si o přestávce řekli, se do hry neprojevilo. Naopak soupeř trochu náhodným odkopem takřka z půle dokonale překvapil Baziho a přeloboval jej. Omluvou budiž, že Bazi to měl proti slunci. Nučice šly do dvoubrankového vedení.

V 57. minutě snížil z penalty Tomáš Růžička, ale namísto dalšího tlaku přišla ruka v našem vápně a penalta i na druhé straně, jen o pár minut později. To byl asi pomyslný hřebíček do naší rakve. 3:1 z pohledu Nučic.

I když se nám ještě podařilo zatlačit soupeře a dostat se do několika ložených šancí, nebylo nám přáno. Opět úřadoval brankář hostí nebo branková konstrukce. Hra z naší strany postrádala snad vše fotbalové, zatímco soupeř trpělivě odvracel naše útoky a vyčkával. Do rozložené obrany se tak podařilo Nučicím udeřit ještě dvakrát a uzavřít tak závěrečný účet, nutno dodat zaslouženě, na konečných 5:1.