Žáci opět vítězně

Červené Pečky - Čechie Tuklaty 3:4

Se staršími žáky sehráli další mistrovské utkání. Červené Pečky byli velmi vyrovnaný a náročný soupeř. Náročné bylo také počasí, kdy nám od začátku hlavně v první půli nepříjemně pršelo. V první polovině jsme měli nepatrně navrch a vedli 2:0. Bohužel v poslední minutě jsme dostali gól do šaten. V půli tedy vedení 2:1. V druhé části jsme se postupně dostali do vedení 4:1. Ale aby to nebylo tak jednoduché soupeř nás dotáhl na 4:3 a pro mě osobně byly poslední tři minuty malinko infarktové. Nakonec těch 4:3 je také konečný výsledek a myslím že zaslouženě. Ať na šance tak herně. Dnes všichni opravdu makali. Nemám k nikomu žádnou výtku. Pochválím stoperskou dvojici Lukáš Vavrek a Vašek. Hráli na jistotu. Vůbec celá obrana Eva, Šíma, Jindra hrála bez větších chyb. Dále z těch mladších Míra Richter a Lukáš Daněk nehledě na věk předvedli hezký fotbal. A navzdory svým skateboardovým zraněním se dnes překonával Majkl. Klobouk dolů! A Góly … to se zase budu opakovat, ale: Majkl, Pavel, Nicolas a Matouš Kuneš. A v poli překvapil náš brankář Matouš Fanfule, který tak netradičně zakončil, třeba jen dočasně, svou fotbalovou kariéru.

Děkuji všem za předvedený fotbalový výkon. Mám radost:)