Žáci skvěle otočili úvodní zápas

První mistrovský zápas starších žáků proti Červeným Pečkám byl infarktově napínavý do poslední chvíle.

Naše mužstvo opustili před touto sezónou dvě posily z obrany, konkrétně Karolína a Michal a bylo to poměrně hodně znát.

Po vyrovnaném začátku, kdy jsme se dostali do vedení gólem Nicolase jsme byli následně pod pořádným tlakem soupeře. Dostali jsme "zaslouženě" tři góly a první polovinu dohráli za stavu 1:3.

Musím říci, že výkon byl v první půli opravdu hrozný. Nevím zda všichni byli ještě myšlenkami na prázdninách nebo už ve škole, každopádně na hřiště určitě ne. Ve všech soubojích jsme byli o krok později, pořádně jsme si nepřihráli a pohyb chyběl úplně.

O přestávce jsme si to malinko vyříkali, ale ne zas nějak zásadně. Na děti se nekřičí, že? :-)

Faktem je, že se ovšem zásadně otočil výkon většiny ( ne všech ) hráčů. V druhé části jsem začali hrát alespoň trochu hru na jakou jsme byli zvyklí na jaře. Začali jsme běhat, nebáli se udělat kličku a třeba Michella jako by polili živou vodou. Jeho průniky po levé straně obdivovala celá tribuna. Zápas jsme otočili. Druhý gól přidal opět Nicolas a dál se trefili střelci Matouš Kuneš, Mikuláš a Pavel. Za stavu 5:4 jsme se posledních 5 minut trochu třásli o výsledek. Ale obrana zůstala i s trochou štěstí pevná. Řídil ji Vašek a tentokráte řešil průniky soupeře velmi dobře a s řádnou razancí.

Tedy konečný výsledek doma 5:4. Žákovsky tradičně vítězný vstup do sezóny. Špatný výkon z první půle přičítám prvnímu ostrému zápasu. Doufám, že jsme se malinko rozkoukávali a dál budeme pokračovat zápasově a s nasazením. Děkuji všem za účast a rodičům na tribuně za povzbuzování. Tentokráte to opravdu hodně pomohlo.