Tuklaty – Libodřice  2:3  (2:1)

Sestava:
Pazdera  - Bárta – Nešpor – Werbynský – Jambor P. – Goll – Kotala – Vébr – Pytloun – Jambor D. (84. Kuneš )– Lachman (65. Procházka Vr.ml.)

Branky: Pytloun, Goll

Do zápasu vstupujeme ve slepené sestavě, se zraněním nastupují Nešpor, Jambor D. a Goll. Mimo hru jsou Procházka D., Halgaš, Blaščok, Bazal, Sitter, Kassa a Vondráček. Povolali jsme tak Vojtu Lachmana, který naskočil bez tréninku do utkání. První poločas byl vyrovnaný, nicméně my jsme vstřelili dvě branky a vytvořili jsme si oproti soupeři vyložené šance. Další 4 šance, převážně samostatný průniky, jsme neproměnili a první velkou chybu hosté potrestali, minutu před koncem… Náš stav je vážný a tahle branka nás zlomila. V druhém poločase nám nahrálo vyloučení hostujícího hráče, který fauloval unikajícího Davida Jambora, bohužel ani to nám nepomohlo, poté přišlo vyloučení po druhé žluté Petra Jambora a naše hra se začala sypat. Nebyly síly, nehrajeme 100% fit, někdo bohužel nedosahuje kvalit okresního přeboru a do toho smůla a stav je jaký je. Prohráváme 2:3, opět jsme neproměnili spousty šancí.

Náš zdravotní stav je kritický, budeme mít co dělat, abychom dali dohromady 11 lidí. Pokud nám odpadnou 3 lidi, dá se to zvládat, ale tohle je prostě příliš. Naše hra nemá agresivitu, nepomáháme si, nemáme dobrý výběr místa, hrajeme v podstatě bez zálohy, bez mezihry. Začíná to obranou, kdy si nedržíme správné posty, nehrajeme fotbal. Soupeř měl kvalitní mladý kluky dopředu a to je znát, my tohle nemáme a v tomhle stav nejsme schopni dlouhodobě konkurovat, můžeme urvat pár zápasů, ale nikam to nepovede. Pokud v létě nepřivedeme 4-5 kvalitních fotbalistů, do základní sestavy, nemáme v okrese co dělat.

Sám budu navrhovat první změny na trenérském postu, musíme se pokusit něco změnit, otázkou je, koho v současné době vlastně trénovat?