přátelské utkání

Pašinka – Čechie Tuklaty B 4:3 (2:2)

Sestava: Lachman J. (B) – Jordán – Lysý – Lachman V. –Lauber L. – Růžička – Procházka Vl. – Lauber D. – Dvořák – Hlávka – Fořt – Stejskal – Mazur – Halgaš – Košťál – Holuša – Kronus – Bouda – Hlavatý

Utkání se hrálo hokejovým střídáním

Po zimní přestávce se juniorka Čechie vydala na přátelské utkání s Pašinkou do Červených Peček. Utkání se hrálo v sobotu 9. 3. na UMT od 17h.

Čechie přijela s celkovým počtem 19 hráčů hlavně vyzkoušet nové posily a zároveň prověřit stav mužstva po zimním spánku. Na některých z nás se zimní „nepříprava“ podepsala zhoršenou kvalitou hry a přibývajícími kily, u některých naopak příprava přinesla zlepšení a kila dolu.

I když ani nešlo tentokrát tolik o výhru, pokusím se ve zkratce popsat 90 minut.

Čechie šla poměrně rychle do vedení, když v 5. minutě rozvlnil síť soupeře již tradiční střelec Vojta Lachman - 0:1.

Bohužel to, co nás trápilo celý podzim nás trápilo i v tomto utkání. Tím bolístkem je souhra obrany a zálohy, resp. přechod soupeře přes neobsazenou část hřiště. Krátce nato utekl po zaváhání v záloze soupeř a přesně z této situace lehce zakončil, v 10. minutě bylo srovnáno.

Soupeř hrál úspornou, nijak fyzicky náročnou hru, o to víc ale běhali naši hráči…. I tak šla Čechie znovu do vedení, když opět Vojta Lachman ve 28. minutě znovu prostřelil domácího brankáře – 2:1.

O tři minuty později však soupeř znovu srovnal, když po centru za obranu soupeř zakončoval proti bezmocnému gólmanovi – 2:2.

Do poločasu branky již nepadly.

Ve druhém půlce si vybral kapku smůly i náš gólman, když neudržel soupeřovu přízemní střelu 65‘ – 3:2.

Opět rychlým brejkem a situací jak přes kopírák zvyšoval soupeř v 80‘ již na 2:4.

Konečný stav stihl korigovat pohotovým doklepnutím v 83‘ ještě Lukáš Kronus – 3:4.

Herně musíme ještě zapracovat, ale posily se ukázaly v dobrém světle a těším se na derby v Rostoklatech, které nás čeká již příští týden v neděli od 15h.